Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

sptn«Щоб прийшло на землю сподіване щастя, треба великої праці»( М. Коцюбинський) - таким був лейтмотив міського семінару-практикуму з трудового навчання «Активізація практичної пізнавальної діяльності учнів на уроках трудового навчання», проведеного 28 листопада 2014 року на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 спільно із ЗОШ І-ІІІ ступенів №38. Візитною карткою закладу розпочав роботу семінар, якою привітала учасників директор Уляна Легусова. Методист ММК Марія Котова засобами мультимедійної презентації зосередила увагу присутніх на методичних засадах активізації практичної пізнавальної діяльності учнів на уроках та окреслила реалії освітньої галузі.

Віталій Мельничук, вчитель трудового навчання ЗОШ №33, поділився досвідом використання елементів проблемності на своїх уроках як засобу активізації пізнання учнів та продемонстрував зразки проблемних завдань для учнів з освітньої галузі. Мирон Палійчук, заступник директора з НВР військово-спортивного ліцею-інтернату, вчитель трудового навчання, доповнив аспекти реалізації практичної частини уроку як проблему роботи творчої групи вчителів технічних видів праці, яка працюватиме у грудні-січні з питання визначення об’єктів праці на уроках трудового навчання у 9 класі. Під час практичної частини семінару учасники відвідали урок Юрія Палія, лауреата ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», вчителя трудового навчання ЗОШ №38, у 6 класі на тему «Технологічна послідовність виготовлення виробу. Виготовлення виробу із тонкого листового металу», на якому учні в трійках виготовляли пічку-вітровку для воїнів АТО. У процесі обговорення відкритого уроку вчителі міста, працюючи в творчих групах, аналізували структуру та хід заняття, відзначаючи його методичну виваженість, дидактичну наповнюваність, практичну спрямованість. Зацікавлено сприйняли присутні картки опитування школярів та самооцінювання, інформаційний довідничок для учня, розроблений вчителем, комп’ютерну підтримку уроку та його виховний потенціал. Активністю обговорення відзначалися вчителі Кузнєцов С.Ю. (ліцей №4), Палійчук М.Д. (ВСЛІ), Білоус С.В. (ЗОШ №16), Порожнюк Л.П. (ЗОШ №27), Мельничук В.П. (ЗОШ №33), Гулей О.В. (НВК «Любисток»), Унгурян Ю.І. (ЗОШ №11).

У рамках семінару педагоги вчилися досвіду використання комп’ютерних технологій на своїх уроках на майстер-класі вчителя ЗОШ №38 Юрія Палія. Зокрема, дізналися про переваги комп’ютерних технологій у навчальному процесі, шляхи та стадії їх використання, а також функціональне призначення та можливості застосування різних програм Microsoft Office (Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Power Point, Microsoft Office Publisher, Microsoft Office Outlook) на уроках трудового навчання. Насамкінець майстер запропонував колегам перелік 22-х корисних web-сайтів для вчителів трудового навчання.

Підсумовуючи засідання, педагоги міста відзначали його практичну спрямованість та доцільність. Учасникам семінару-практикуму роздано матеріали для використання у подальшій роботі.


 

e-max.it: your social media marketing partner