Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

denenzb11 листопада 2014 року на базі СЗОШ №41 відбувся захід до Дня енергозбереження, в якому взяли участь представники обласної та міської рад, представник німецької компанії, дипломований інженер Йорг Аккерман, начальник управління освіти Чернівецької міської ради Георгій Олійник, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти Чернівецької міської ради С.Мартинюк, учасники десяти чернівецьких пілотних навчальних закладів.

Метою заходу було висвітлити роботу, проведену в ЗНЗ міста в рамках виконання меморандуму між проектом українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» та консорціумом на чолі з Чернівецькою міською радою. Шкільна кампанія із впровадження енергоефективності в місті Чернівці, організована за 10-ма напрямами, триває під девізом: «Економно жити – себе і країну збагатити». У День енергозбереження завершено роботу 3-го напряму, результатом якого став аналіз проведеної роботи у міських школах. Йорг Аккерман, відвідавши чернівецькі навчальні заклади, зазначив, що в них відбувається інтенсивне впровадження заходів щодо енергозбереження. У своєму виступі інженер підкреслив, що наші ЗНЗ краще оснащені, ніж школи на Сході України. Також німецький консультант зауважив: «Багато людей у Європі з напругою та очікуванням дивляться на Україну, оскільки держава переживає часи, коли відбуваються важливі зміни. Європейське товариство постійно працює над вирішенням проблеми енергозбереження, проте виникають різні політичні, економічні та екологічні питання щодо впровадження проекту. Перебуваючи в навчальних закладах міста, я побачив, що учні визначили позитивні шляхи вирішення проблеми енергозбереження. На мою думку, окрім проведених заходів, важливими є екскурсії учнів на підприємства, співпраця з університетами, розміщення інформації на веб-сайтах, проведення тренінгів із вчителями». Йорг Аккерман пообіцяв привезти вимірювальні прилади, щоб учні самостійно змогли проконтролювати витрати енергії та розробити поради щодо її збереження. Робочі групи пілотних навчальних закладів: ліцею №4, гімназії №1, ЗОШ №3, 5, 6, 11, 22, 24, 27, 28 – презентували проведену роботу та запропонували власні рекомендації щодо енергозбереження. Інженер-консультант Й. Аккерман, переглянувши презентації, відеоролики, буклети, постери, представлені учнями і керівниками навчальних закладів, відмітив: «Я дуже вражений проведеними заходами. Приємно, що учні активно та креативно підійшли до вирішення поставленої проблеми, краще, ніж німецькі школярі. Хотілося б, щоб наступним кроком нашого проекту стало змагання серед ЗНЗ міста з метою визначення, який навчальний заклад до кінця року найбільше заощадить енергії». Насамкінець начальник управління освіти Г.Олійник подякував учасникам проекту за результативну роботу і її творче представлення . Георгій Северинович зазначив: «Результатом розпочатого проекту стане розуміння громадськістю найголовнішого – розуміння того, що економити потрібно щодня, аби в своєму розвитку сягнути європейських висот».


e-max.it: your social media marketing partner