Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 2

semvin04 листопада 2014 року на базі Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні  ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента відбувся обласний семінар для керівників районних/міських методичних об’єднань вчителів іноземних мов за темою «Формування в учнів комунікативної компетенції на уроках іноземної мови». Семінар відкрила  Богачик Т.С., заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидат історичних наук.

Інноваційну модель розвитку та функціонування навчального закладу презентувала директор школи Цуркан Л.П.

Організатори семінару показали фрагмент уроку англійської мови у 5 класі (вчитель – Радевич І.О.) з використанням інтерактивної дошки та мультимедійного забезпечення RealLife. ActiveTeacher. Учасники семінару змогли побачити, що серед широкої гами методичних засобів, одним з ефективних є інтерактивний та інформаційно-комунікаційний метод навчання, коли в ігровихситуаціях вчитель наближає мовну діяльність дітей до звичайних умов, допомагаєрозвивати навички спілкування, що сприяють ефективному опрацюванню мовного матеріалу.

Наступним етапом семінару був майстер-клас вчителя Гузак Ю.Ю. «Розвиток комунікативної компетенції учнів шляхом застосування інформаційних технологій в НВП», на якому було зазначено, що основнаметавивчення іноземної мови в школі – формування комунікативної компетенції. Комунікативний підхід направлений на навчання спілкування й формування здібностей до міжкультурної взаємодії.Для успішної реалізації завдань рекомендується:

-застосовувати інноваційні процеси в організації вивчення іноземних мов;

-добирати форми і методи організації навчальної діяльності, які оптимально відповідають поставленій меті розвитку особистості;

-ширше використовувати нові інформаційні технології, підходи до процесу навчання під час формування і розвитку комунікативної культури школярів, практичного опанування іноземною мовою;

-забезпечувати індивідуалізацію й диференціацію навчання, застосовуючи сучасні педагогічні технології: навчання у співпраці, проектну методику, нові інформаційні технології, Інтернет-ресурси з метою реалізації особистісно-орієнтованого підходу в навчанні;

-практикувати роботу з комп’ютерними навчальними програмами на уроках іноземної мови;

-використовувати можливості Інтернет-ресурсів як для навчальної діяльності, так і для міжнародних Інтернет-проектів, із метою налагодження й підтримки ділових зв’язків і контактів зі своїми однолітками в англомовних країнах;

-вважати пріоритетним напрямком навчання іноземної мови створення реальних, справжніх життєвих ситуацій, тобто принцип автентичності;

-сприяти розвитку активного, самостійного мислення учнів, розвивати творчість, пізнавальну діяльність, використовуючи метод проектів;

-залучати учнів і вчителів до створення мовного портфоліо.

У другій  частині семінару- секційних засіданнях - виступили Куриш С. М.,завідувач НМЦ іноземних мов і міжнародних відносин ІППОЧО,  Кузьміна О.Л., головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради, Лопатюк І. І., методист ММК управління освіти Чернівецької міської ради, Унгурян І.К., методист НМЦ іноземних мов і міжнародних відносин ІППОЧО, які проінформували присутніх про сучасні виклики в освітньому просторі, зосередили увагу на педагогічному коригуванні мовних та мовленнєвих навичок учнів у навчально-виховному процесі іноземної мови та проаналізували нормативні документи щодо реалізації навчальних компетенцій при підготовці учнів до ЗНО. 

e-max.it: your social media marketing partner