Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

zosh3-1.09.14.5Свято Першого Дзвоника у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 розпочалося о 9 годині. Сьогодні перший дзвінок сповіщає нас про новий навчальний рік, сповнений надією і вірою на те, що знання та глибокий патріотизм учнів стануть запорукою успіху й єдності рідної України.

За часів незалежності нашої держави ми вперше розпочинаємо новий навчальний рік у складних умовах: після перемоги Революції Гідності Україна зазнала військової агресії з боку Росії – окуповано Крим, йдуть бойові дії на Сході країни. В Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Свято Першого Дзвоника розпочалося з урочистого винесення Прапору України та вшанування хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. Всі етапи свята були спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму та доброти, чуйності і милосердя. З трепетом діти, педагоги та батьки приєдналися до виконання «Молитви за Україну». Тремтіло серце та бриніли сльози на очах, коли уся шкільна родина у молитві просила Господа миру нашій Батьківщині. День Знань приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері нашого навчального закладу. 1 вересня – дороге та близьке для кожного з нас свято. Першокласники сьогодні у колі уваги та любові. З любов'ю та теплом 93 першокласників прийняли у затишних класних кімнатах класоводи Яниш Наталя Василівна, Березовська Ольга Едуардівна та Завінська Оксана Іванівна. Свято Першого Дзвоника з першої хвилини було пронизане духом патріотизму: всі учні школи були вдягнуті у вишиванки, тримали в руках синьо-жовті кульки, прапорці із символікою держави. Під час свята школа виконувала Гімн України, а першокласники створили «живе» слово «МИР». Учні 11 класу звернулися до першокласників зі словами привітань та подарували їм цікаву художню літературу, навчальне приладдя. Працівники шкільної їдальні теж приєдналися до привітань першокласників. Завідуюча шкільною їдальнею Бруневич К.Г. та кухарі Чернушка Т.Д., Коломийцева М.М. пригостили всіх учнів 1-х класів смачними пирогами та побажали їм здоров’я і наснаги у навчанні. Загалом, Свято Першого Дзвоника та Перший урок були націлені на формування в учнів почуття патріотизму, милосердя та любові до Батьківщини. Педагогічний колектив Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 доклав усіх зусиль, щоб з першого дня 2014/2015 н.р. націлити дітей на плідну працю для здобуття нових знань та розбудови нашої України. Директор школи Мокрогуз Світлана Олексіївна висловила особливі слова подяки батькам за виховання дітей, за допомогу в підготовці школи до нового навчального року в складні для усіх нас часи та побажала їм здійснення всіх мрій і сподівань, а також пообіцяла, що у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 пануватимуть дитячі посмішки, дух Справедливості та Добра, Миру і Злагоди!


e-max.it: your social media marketing partner