Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

kol-uo19 червня 2014 року в гімназії №7 відбулося підсумкове засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Паскаря, працівників управління освіти Чернівецької міської ради, директорів загальноосвітніх, позашкільних, завідуючих дошкільних навчальних закладів.

На засіданні колегії розглянуто такі питання:

- Про підсумки розвитку галузі освіти м. Чернівці за 2013/2014 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2014/2015 навчальний рік (Г. Олійник, начальник управління освіти);

- Про затвердження плану роботи управління освіти на 2014/2015 навчальний рік (Г. Олійник, начальник управління освіти);

- Про результати державної атестації: ДНЗ №28 комбінованого типу; спеціального ДНЗ №31 для розумово відсталих дітей (Н. Вітковська, заступник начальника управління освіти);

- Про стан роботи з охорони праці, техніки безпеки та цивільного захисту в навчальних закладах м. Чернівці (М. Федик, методист ММК управління освіти);

- Про результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста в обласній спартакіаді (В. Цуркан, головний спеціаліст управління освіти);

- Інформація про виконання рішення колегії управління освіти від 18.06.2013 №2/2013-2 «Про результати державної атестації ДНЗ №9 комбінованого типу, санаторного ДНЗ №34»(Н. Вітковська, заступник начальника управління освіти);

- Інформація про виконання рішення колегії управління освіти від 18.06.2013 № 2/2013-3 «Про результати державної атестації Чернівецької спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів №22 Чернівецької міської ради» (О. Кузьміна, головний спеціаліст управління освіти);

- Про стан розгляду звернень громадян управлінням освіти Чернівецької міської ради (О. Станкус, головний спеціаліст управління освіти).

Начальник управління освіти Георгій Олійник, підбиваючи підсумки роботи галузі освіти м. Чернівці за 2013/2014 н. р. та окреслюючи пріоритетні завдання на 2014/2015 н.р., зауважив: «Сьогодні перед нами стоїть важливе надзавдання – повернути чесне і чисте звання педагога з великої літери, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки. І пам’ятаймо народну мудрість про те, що ніщо не дістається так важко, як добре ім’я, ніщо так легко не втратити, як довіру до себе». Олександр Паскар у своєму виступі зазначив: «Усі питання, які розглядаються на колегії, є болючими не лише для освітян, а й для міста. Проте кожен працівник освіти має пам’ятати, що прийшов час, коли треба обмежити збір коштів у навчальних закладах». Також Олександр Євгенович сказав, що пишається чернівецькою освітою, адже перемоги учнів на всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах, конференціях свідчать про високий професіоналізм педагогів. По завершенню колегії начальник управління провів розширену нараду з керівниками навчальних закладів, на якій звернув увагу присутніх на проведення оздоровлення учнів у пришкільних таборах, організацію харчування, роботу медпунктів, стан спортивних споруд, економне використання державних коштів.

e-max.it: your social media marketing partner