Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

vpop14Традиційне щорічне нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Всеукраїнських і Міжнародних учнівських конференцій та конкурсів відбулося 27 травня в приміщенні Чернівецької міської ради. На урочистій церемонії були присутні секретар Чернівецької міської ради Кушнірик Ярослав Денисович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Паскар Олександр Євгенович, голова міського профспілкового комітету працівників освіти Поштар Ганна Миколаївна, вчителі, батьки, директори навчальних закладів.

Найбільше переможців 2013/2014 н.р. навчається в Чернівецьких ліцеях №1,3, гімназіях №1, 2, 4. 5. Також показали високий рівень знань на олімпіадах та конкурсах й учні таких навчальних закладів: гімназій № 3, 7, ЗОШ №1, 2, 4, 22, 27, 28, КЮТу «Кварц», Палацу дітей та юнацтва, ЦДЮТ, ДЮСШ №4. Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Олійник Георгій Северинович привітав учнів, учителів, батьків із високими здобутками і зазначив, що кожен із присутніх зробив гідний внесок у розвиток науки, в життя нашого міста, краю і держави. Із вітаннями й щирими побажаннями звернувся до присутніх секретар Чернівецької міської ради Кушнірик Ярослав Денисович і вручив учням грошові винагороди. Поштар Ганна Миколаївна нагородила вчителів подяками та грошовими преміями за вагомий внесок у розвиток творчих здібностей юних обдарувань. Також до присутніх із вітальними словами звернувся декан факультету математики та інформатики, професор, доктор фізико-математичних наук Черевко Ігор Михайлович, який зазначив, що «всі подальші успіхи учнів у їхніх руках». Зі словами вдячності звернулася до вчителів і батьків щорічна переможниця Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад із фізики та англійської мови Захарук Лідія, учениця ліцею №1. Побажав учням нових перемог і злетів у житті, а також висловив вдячність педагогам за їх високий професійний рівень роботи та турботу про учнів, які стали на п’єдестал науки і знань, професор, доктор медичних наук, декан факультету післядипломної освіти, завкафедрою нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Буковинського державного медичного університету Пашковський Валерій Мелесійович, батько учениці 11 класу ліцею №3 Пашковської Ольги, яка цьогоріч очолила рейтинг переможців, Завершилося відзначення переможців спільною фотографією учнів із керівниками міста на фоні міської ратуші.


 

e-max.it: your social media marketing partner