Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

tjd-frmУ межах тижня проведено різноманітні та цікаві заходи, мета яких створення та підтримання активної мотивації в учнів до вивчення іноземних мов, а також спонукання до генерації оригінальних ідей та стимулювання творчої активності та творчого мислення учнів гімназії.

До участі у заходах були залучені всі учні гімназії. Учні продемонстрували знання мов, уміння командної роботи, творчі та акторські здібності.

Проведення тижня іноземних мов стало джерелом набуття нових знань, вражень та позитивних емоцій.

Понеділок – День рогалика.

 • Відкриття предметного тижня. Оголошення плану проведення основних заходів.
 • Урок-частування «Історія рогалика Croissant»(підготували вчителі англійської та німецької мови).
 • Урок-дискусія «Сімейні традиції» (підготували вчителі німецької мови Ю.І. Дубіщак, Д.В. Якимович, Г.В. Яремкевич).

Вівторок – День улюбленця.

 • Виставка домашніх улюбленців учнів та вчителів гімназії.
 • Конкурс «Кращий улюбленець» (підготували вчителі англійської мови А.А. Вербова, Г.В. Мойсеєнко, В.М. Семенюк).
 • Випуск стіннівок «Мій улюбленець».

Середа – День дружби.

 • Радіогазета «Свято дружби» (підготувала вчитель англійської мови В.В. Складан).
 • Проектна робота «Дерево дружби» (підготувала вчитель англійської мови В.В. Складан).
 • Урок-дискусія «Що об’єднує друзів?» (підготували вчителі англійської та німецької мови гімназії).

Четвер – День Великодніх традицій.

 • Змагання «Пошук пасхального яйця» (підготували вчителі англійської мови М.І. Ляльчук, А.В. Харюк).
 • Конкурс «Пасхальний заєць» для учнів п’ятих класів (підготувала вчитель англійської мови С.Д. Мелещук).
 • Випуск стіннівок, презентація «Великодні традиції в країнах Європи».для учнів середніх класів гімназії (під керівництвом учителів англійської та німецької мови гімназії).

П’ятниця - День Шотландки.  

 • Радіогазета «Традиційне вбрання Шотландії» (підготувала вчитель англійської мови С.Д. Мелещук).  
 • Випуск стіннівок та радіогазети «До дня народження В. Шекспіра» (під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Н.О. Юрушкевич).
 • Урок-подорож і вікторина «У світі казок» для учнів початкових класів.

П’ятниця - Підведення підсумків проведення тижня. 

 • Вистава «Попелюшка» (підготувала вчитель англійської мови А.О. Дзюбко) та міні-мюзикл «Зустріч з Мері Поппінс» (підготувала вчитель англійської мови Л.С. Василович)  для учнів 5-6 класів.
 • Виконання учнями гімназії гімну Європи («Ода до радості») німецькою мовою (під керівництвом вчителя німецької мови Д.В. Якимович).Цей гімн виражає ідеали свободи, миру та солідарності, які відстоює Європа.
 • Оголошення переможця конкурсу «Кращий улюбленець тижня».e-max.it: your social media marketing partner