Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

vdpm25 березня 2014 р. у Чернівецькій гімназії №1 з ініціативи управління освіти міської ради, міського методичного кабінету урочисто відкрито традиційну в нашому місті виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва учнівських творчих робіт загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У конкурсі взяли участь 40 шкіл та 5 позашкільних закладів, які підготували більше 1800 експонатів.

Основною метою заходу є відродження, збереження прадавніх народних ремесел Буковини та популяризація сучасних видів декоративно-ужиткового мистецтва, підтримка творчої молоді, її прагнення до творення краси. Відрадно, що юні майстри оволодівають традиційними та сучасними напрямами декоративно-ужиткової творчості, розкривають секрети орнаментальної символіки, опановують різні техніки, виявляючи художній смак та творчий потенціал у своїх роботах. Речі, виготовлені своїми руками тепліші на дотик та досить потужні і за енергетикою, і за виконанням, і за формою, і за кольором. Крім того, речі зроблені вручну, мають обереговий зміст. У творах, представлених у виставковій залі, відчувається справжнє терпіння, мудрість, погляд на життя, чистота дитячих сердець – все те, що зберігає родинне тепло. Це праця серця, душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих вправних учнівських рук. У своїх роботах кожен мав можливість продемонструвати свої індивідуальні здібності, особливий колорит буковинських народних ремесел, неповторність художніх образів. Вражає сміливий експеримент у кольорі та композиції, у дизайні виробів. Широке розмаїття традицій та їх сучасних інтерпретацій зберігає спадкоємність глибинних народних джерел творчості. Це своєрідний підсумок-звіт плідної співпраці наставників та юних митців за навчальний рік, який демонструє майстерність виконавців і високий фаховий рівень вчителів, керівників гуртків. Можливо, ось ці роботи стануть першою сходинкою на творчому шляху становлення майбутніх народних майстрів. Додали особливої урочистості відкриттю виставки високохудожні номери: пісні та вірші про Україну, Т.Г. Шевченка, мелодійність звучання кобзи, танок, які виконували школярі гімназії №1. Виставка-конкурс триватиме протягом весняних канікул з 10 до 16.00. Вхід вільний. У ці дні виставку можна відвідати будь-кому небайдужому до декоративно-ужиткового мистецтва, дорослому й малому мешканцю Чернівців. Слова вдячності висловлюємо господарям школи за гостинність.


e-max.it: your social media marketing partner