Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

konf-kosmНа базі музею авіації й космонавтики при Міському клубі юних техніків «Кварц» з 11 по14 лютого відбувся очний етап V Відкритої міської освітньо-наукової конференції «ВСЕСВІТ – 2014». У рамках роботи конференції відбувся захист робіт, конкурс наукових робіт учасників конференції, огляд експозиції музею авіації та космонавтики.

Освітньо-наукова конференція учнівської молоді «Всесвіт» проводиться щороку з метою популяризації та поширення астрономічних знань, розвитку інтересу до астрономії та досліджень космосу.

Вона покликана забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка цікавиться космічними дослідженнями, залучити школярів та молоді до вирішення завдань, які мають значення для розвитку науки і техніки. Цьгоріч у роботі Конференції взяли участь 60 учасників з 27 загальноосвітніх навчальних закладів, клубу юних техніків «Кварц», міської «Зоряної школи». На розгляд журі було подано 53 роботи, з них 41 роботу рекомендовано для представлення на очний етап. Під час роботи конференції працювали такі секції: «Космічна біологія та медицина», «Історія розвитку авіації та космонавтики», «Наукові дослідження в Космосі. Марс. Венера», «Теорія будови Всесвіту», «Астрономічні дослідження», «Наукові дослідження в Космосі. Місяць», «Ракетно-космічна техніка», «Людина. Земля. Всесвіт». Приємно відзначити, що конференція стає дедалі популярнішою серед школярів багатьох закладів, які щорічно беруть в ній участь та стають переможцями. Журі відзначило високий рівень підготовки презентацій та представлення робіт учасниками секцій. Особливо слід відзначити роботи Долгої Марії (11 клас, ліцей № 3) - фільм про А. П. Завалішина «Мені пощастило»; Кузика Тараса (7 клас, ліцей № 1), - дослідження на тему «Марс. Історія досліджень»; Щербакової Олени (11 клас, СЗОШ № 6) - «Теорія циклічного Всесвіту», Пекарського Юрія (10 клас, гімназія № 4) - «Земля як екопланета»; Кабан Ольги (11 клас, ЗОШ № 33) «Місяць – минуле, сучасне, майбутнє. Історія досліджень». Журі відзначило науковий рівень, актуальність обраних тем робіт Юркової Яни, Цигановича Олександра, Охрімової Юлії - вихованців клубу юних техніків «Кварц». Слід відзначити також високий рівень підготовки робіт учнів ЗОШ № 2, 3, 5,30, 37, 39, ліцеїв № 1, 2, 4, гімназій № 2, 3, 7. Успішно представляли на освітньо-науковій конференції учнівської молоді «Всесвіт -2014» свої роботи і наймолодші учасники – це п'ятикласники ЗОШ № 1 Пантюхіна Єлизавета, Пантюхін Денис з роботою на тему «Досягнення космічної біології та медицини» та шестикласник ЗОШ № 1 Коблянський Андрій з роботою - «Загадки давніх обсерваторій». Кращі роботи учасників відзначені дипломами управління освіти Чернівецької міської ради та цінними подарунками. Конференція засвідчила, що серед юних авторів є багато талановитих, здібних, творчо обдарованих учнів, яких навчають кваліфіковані педагоги. Побажаємо авторам та їх керівникам успіхів!


e-max.it: your social media marketing partner