Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

00720 грудня 2013р. в гімназії №7 проходив семінар-практикум вчителів математики ліцеїв та гімназій міста з проблем якості впровадження ІКТ, електронних засобів навчання. Методист МУО Попович Є.М. підкреслила, що сучасна освіта орієнтується на розвиваючі технології навчання, розвиток умінь оперувати і управляти інформацією, формування основних життєвих компетенцій.

Пошук нових організаційних форм і методик навчання зумовлює потреби в обміні досвідом з різних форм використання ІКТ, орієнтації вчителя на створення та використання різного програмного забезпечення уроків.

Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії Кейван Н.М. ознайомила присутніх зі специфікою навчального закладу, матеріально-технічною базою для впровадження ІКТ в освітню сферу. Впровадження ІКТ спрямовані на їх комплексне інформаційно-ресурсне і методичне забезпечення, зауважила, що нині комп'ютеризація є одним з найбільш перспективних напрямків підвищення якості освіти.

Керівник методоб'єднання вчителів математики гімназії Павлишина В.А. розповіла про особливості використання інформаційно-комунікаційних технологій , ознайомила присутніх з освітніми ресурсами та програмним забезпеченням, що використовуються для підготовки та проведення уроків вчителями математики, що працюють в гімназії №7.

Вчитель математики Бражникова Г.В. представила присутнім «Інтелектуальний марафон» - фрагмент уроку алгебри в 7 класі з теми «Формули скороченого множення». Під час проведення гри були використані різні форми роботи, що складали етапи цікавої та захоплюючої гри двох команд під час яких учні повторили формули скороченого множення та використовували їх для розв'язування вправ та задач геометричного змісту.

Вчитель Бєляєва Л.Є. поділилася досвідом використання ІКТ на різних його етапах уроків, а також для проведення позакласних заходів з математики. Вчитель представила цікаві розробки мультимедійних презентацій з використанням міжпредметних зв'язків, зокрема музики, літератури, біології, історії та образотворчого мистецтва; продемонструвала програмно-методичне забезпечення для проведення уроків в 5 класі, зокрема учасники семінару ознайомилися з уроком з теми «Прямокутний паралелепіпед. Об'єм прямокутного паралелепіпеда».

Вчитель Шкурак В.С. презентувала учасникам семінару-практикуму цікаві програми для підтримки геометричного та графічного матеріалу, що нею впроваджується таз тим шо можна використовувати для проведення уроку з використанням геометричних фігур та графіків функцій. Вчитель продемонструвала цікаві презентації з теми «Коло і круг. Довжина кола, площа круга».

Кейван П.М, вчитель математики ліцею №1, презентував власний методичний посібник, що стане в нагоді для вчителів при підготовці до уроків узагальнення і систематизації, а також для вчителів і учнів для можливості якісної підготовки до ЗНО.

Учасники семінару висловили слова щирої вдячності вчителям гімназії №7 за цікавий та змістовний матеріал, з яким вони змогли ознайомитися на семінарі, та обговорили шляхи реалізації проблем впровадження ІКТ в школах міста, серед яких:

- збільшення кількості навчальних кабінетів математики, що мають можливість використання ІКТ, особливо в школах нового типу;

- пошук шляхів щодо поліпшення оснащення кабінетів для якісного проведення уроків;

- активізація науково-методичної діяльність, створення методичних посібників та друкованих робіт та їх ефективного використання;

- вчителям математики шкіл міста узагальнювати власні методичні надбання та ділитися досвідом з використання ІКТ для проведення уроків та позакласних заходів.


e-max.it: your social media marketing partner