Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

msozЗдоров’я в наш час є показником цивілізованої держави і головним чинником безпеки нації. Тому сьогодні, як ніколи раніше, перед школою постає проблема виховання свідомого ставлення учнів до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності, яка дасть їм змогу успішно виконувати будь-які життєві та соціальні ролі, бути творцями свого життя.
 
18 грудня 2013 року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено міський семінар учителів основ здоров’я на тему «Формування здоров’язбережувальної компетентності учня в навчально-виховній роботі школи», організований управлінням освіти Чернівецької міської ради. Відкрила семінар методист ММК Теплова М.Ф., яка у своєму виступі наголосила на актуальності даного питання в сучасній школі.
Під час теоретичної частини семінару директор школи Мокрогуз С.О. ознайомила присутніх з історією навчального закладу,   познайомила з одним із найважливіших напрямків роботи педагогічного колективу школи – вихованням здорового способу життя. Директор школи звернула увагу на те, що тільки завдяки спільним зусиллям батьків, вчителів та учнів може бути досягнутий результат у вихованні здорового способу життя.
Заступник директора школи з НВР Дубина Л.М. у своєму виступі презентувала навчально-виховну діяльність педагогічного колективу щодо формування здоров’язбережувальної компетентності учня. Усвідомлення важливості даного питання Людмила Михайлівна підтвердила вибором багатьох спецкурсів, факультативів у варіативну складову робочого навчального плану закладу.
У практичній частині семінару було продемонстровано урок основ здоров’я у 9-Б класі на тему «Репродуктивне здоров'я молоді. Фактори впливу і ризики. Негативний характер наркотичних речовин, тютюнопаління, алкоголю на репродуктивне здоров'я підлітків та молоді». Вчителька Багрій Д.Р., яка проводила урок, продемонструвала різноманіття форм, методів організації роботи учнів, які забезпечили високу результативність уроку.
Учасники семінару також взяли участь у роботі двох студій практичної частини семінару:
- засідання гуртка «За здоровий спосіб життя» (презентація інформаційно-дослідницького проекту «Здорові діти – здорова нація», керівник – учитель біології, основ здоров’я Сенченко С.А., учасники – учні 11 класу). Під час засідання гуртка учні провели дискусію «За і проти фастфуду», продемонстрували попередньо зняте інтерв’ю із заступником головного лікаря обласної СЕС Блащук О.М., із завідуючою шкільною їдальнею, провели соціологічне опитування громадян мікрорайону щодо шкідливості фастфуду.
- «Маршрут безпеки» - практичне заняття для поглиблення знань учасників з питань профілактики поширення ВІЛ/СНІДу в учнівському середовищі провела практичний психолог школи Твардовська О. І. Після завершення заходу Олена Іванівна продемонструвала відеоролик, знятий учнями школи про міфи щодо поширення ВІЛ/СНІД.
Підведення підсумків семінару продемонструвало успіх проведених заходів. Зокрема, методист ММК Теплова М.Ф. зазначила, що учасники семінару могли бачити, що керівництво навчального закладу визначило напрямок роботи з формування здоров’язбережувальної компетентності учнів пріоритетним, тому і школа готувалася до семінару-практикуму з особливим натхненням.
Під час «круглого столу» вчитель НВК «Любисток» Баранник Л.В. відмітила хорошу співпрацю учителів основ здоров’я із практичним психологом, підкреслила актуальність вибраних тем для проведених уроків та заходів. Вчитель гімназіЇ № 3Совяк А.М. зазначив високий рівень підготовки учнів до заходів та хвилювання дітей за успіх свого вчителя, відмітив належні організаторські здібності педагогів школи.
Вчитель ЗОШ №39 Олянич О.М. виділила уміння педагогів виважено, інтелігентно подавати учням теми репродуктивного здоров’я, шляхів передачі ВІЛ/СНІДу, ІПСШ, оскільки дома діти не завжди від батьків отримують кваліфіковану інформацію. Вчитель ЗОШ № 14 Кураєва Т.В. відмітила вміння дітей опрацьовувати наукову інформацію, апелювати фактами, а також теплі, родинні стосунки між учителями та учнями, підкреслила, що проведені заходи продемонстрували системну роботу усього педагогічного колективу.
Всі учасники із захопленням відзначили творчий підхід педагогічного колективу під керівництвом директора ЗОШ №3 Мокрогуз С.О. у формуванні здоров’язбережувальної компетентності учнів. Учасникам міського семінару були надані методичні матеріали для використання у своїй роботі.


e-max.it: your social media marketing partner