Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

den kozakaУ сучасних умовах державотворення підростаючому поколінню необхідно доводити пріоритети духовно-моральних основ життя людини, які віками плекали кращі представники України. Козацтво завжди було символом честі і мужності нашого народу. Ним подаровано яскраві історії жертовного служіння Батьківщині, самовідданого захисту рідної землі, продовження славних українських традицій.

Святкування Дня захисника Вітчизни цього року в ДНЗ №24 було організовано у вигляді козацьких забав, особливістю яких став дух сили, відваги і спритності, притаманний нашому народу. Дійство розпочалося із вшанування українського прапора та гімну, який натхненно виконували вихованці старших груп. Інструктор з фізкультури Гайдичук Іван Васильович приміряв на себе роль отамана і талановито скеровував своїх маленьких козачат на виконання різноманітних складних конкурсів. Кожний конкурс ніс за собою відповідальність не тільки перемогти суперників, а й не підвести свою команду перед вболівальниками. Не обійшлося свято й без дівчаток-козачок, які допомагали козакам своєю присутністю та чарівністю, особливо в конкурсі «Переправа чайкою». А ще на святі дітки танцювали, вправлялися у знаннях українського фольклору, жартували. Завідуюча Карабка І.О. привітала всіх зі святом, пишаючись такими гідними козаками , вихованцями закладу. Вона підкреслила, що козак – це душа правдива, незрадлива і справедлива. Насамкінець побажала і надалі нести в серцях патріотичний дух і не втратити його протягом життя. Фізкультурно-музичне свято «Де козак, там і слава!»в рамках святкування Дня української армії відбулося також в ДНЗ№45, метою якого було створення у дітей радісного настрою, виховання любові до Батьківщини, потяг до зростання здоровими та спритними. Під час свята педагоги продовжували ознайомлювати дошкільнят з історією України, закріплювали знання дітей про козаків, їх побут, звичаї, традиції. Дошкільнята брали участь в іграх – естафетах, намагались перемагати в них, уболівали за своїх друзів. Активними учасниками свята стали татусі вихованців, які брали участь в змаганнях разом з маленькими «козачатами». Наприкінці свята татусі урочисто вручили хлопчикам «Козацькі посвяти». А в ДНЗ №41 «Центр розвитку дитини» з нагоди відзначення Дня збройних сил України відбувся конкурс «Юний джентльмен Центру розвитку дитини -2013». В конкурсі приймали участь вихованці старших садових груп дошкільного закладу. Свою талановитість, артистичність, спритність та кмітливість хлопчики мали змогу продемонструвати у конкурсах: «Знайомство», «Найрозумніший», «Таланти», «Найспритніший», «Кулінар». Конкурс проходив в дружній атмосфері. Учасникам конкурсу було вручено подарунки, а переможці отримали дипломи в номінаціях: «Містер талановитість»; «Містер глядацьких симпатій»; «Містер спритність»; «Містер галантність»; «Містер артистичність»; «Містер кмітливість».

Шпанюк О.Ю.
вихователь-методист
ДНЗ №24 ЦРД
«Джерело»;
Ленковська І.О.,
вихователь-методист
ДНЗ №45;
Костантин М.М.,
вихователь-методист
ДНЗ №41 ЦРД


e-max.it: your social media marketing partner