Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

sem-svl19 листопада 2013 року у Чернівецькій ЗОШ №37 відбувся семінар-практикум "Школи педагогічного зростання" з проблеми "Адаптація класичних та інформаційно-комунікаційних технологій в процесі вивчення світової літератури".  Метою семінару було:

Ознайомити з досвідом роботи вчителів світової літератури щодо використання класичних та інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі.

Вдосконалювати професійну компетентність педагоргів щодо впровадження сучасних методик у процес викладання предмету.

Спрямувати роботу вчителів світової літератури на створення оптимальних умов для формування особистості учня як людини  нового типу з гнучким, нестандартним мисленням, зі стійкою внутрішньою мотивацією, на розвиток комунікативних компетенцій школярів.

Семінар розпочався виступом методиста ММК управління освіти Чернівецької міської ради Ватутіної Л.М., у якому вона наголосила на першочерговому завданні вчителів у формуванні таких особистостісних якостей, які допоможуть дитині знайти своє місце в житті, визначитися з колом інтересів та уподобань, стати активними членами суспільства,  компетентними, упевненими у власних силах.

Учасники семінару заслухали візитну картку навчального закладу, з якою ознайомила директор школи Оробець Л.І., відвідали урок світової літератури у 6 класі, темою якого було: "Висміювання підлабузництва, самоприниження, чиношанування в оповіданні А.П. Чехова "Хамелеон", а також купить коммерческую недвижимость були присутніми на уроці в 11 класі, де ознайомилися з творчістю іспанського поета Фредеріка Гарсія Лорки. Вчителі світової літератури ЗОШ № 37 Купріянова Т.Г. та Крайнічук Л.В. представили класичний та сучасний уроки, використовуючи різні форми та методи навчання,  вдало поєднали сучасні мультимедійні засоби із новітніми педагогічними технологіями. Яскраві незабутні враження у присутніх залишила акторська гра дітей, іхнє перевтілення у персонажів творів. Артистизм, вміння декламувати, співати та володіння музичними інструментами - все це  стало запорукою успіху у проведенні уроків.

Роботу з творчо обдарованими дітьми представлено на позакласному заході - Літературно-музичний салон "Все починається з кохання...", метою якого було формування уявлення про кохання - моральне почуття та вищу моральну цінність. Учнями інсценізовано уривки творів про кохання від античності до сьогодення, піднято загальнолюдські проблеми: Що в людському житті найголовніше? Без чого людина не може бути людиною?.


e-max.it: your social media marketing partner