Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

nauk1324.10.2013 на базі Чернівецького ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради відбувся міський семінар для заступників директорів з науково-методичної роботи та відповідальних за роботу з обдарованими дітьми на тему «Роль наукового об’єднання у виявленні, підтримці та розвитку обдарованої дитини». На ньому були присутні к.мед.н., доцент БДМУ Ясінська О.В. та к.б.н., доцент Хлус Л.М.

   Відкрила семінар начальник управління освіти В.С.Малишевська, яка наголосила, що 2013 рік оголошено Президентом В.Ф.Януковичем  Роком дитячої творчості і тому на роботу наукових об’єднань і товариств потрібно звернути особливу увагу. Вчитель повинен всіляко підтримувати обдаровану дитину, не давати розгубити їй  бажання шукати, досліджувати та реалізовувати себе як особистість. Було підведено підсумки науково-дослідницької роботи учнів міста за останні три роки.

   Керівник міського молодіжного наукового товариства «Квазар» П.Ф.Пшенічка виступив з темою «Школа майбутнього. Робота з обдарованими дітьми», в якій розповів про «Квазар» та його вихованців, що посіли призові місця у різноманітних Міжнародних проектах і конкурсах; про розробку та виконання проектів на актуальну тематику; про майбутнє учнів як молодих вчених. Заступник директора з науково-методичної роботи ліцею  №3 Т.В.Буджак детально зупинилася на темі «Науково-дослідницька діяльність як невід’ємна частина системи роботи з обдарованими учнями у Чернівецькому ліцеї №3 медичного профілю Чернівецької міської ради», у якій розповіла про організацію роботи з обдарованими учнями у науковому об’єднанні «Імпульс», про виявлення та підтримку талановитих дітей у ліцеї №3, а також про успіхи ліцеїстів у науково-дослідницькій діяльності. Заступник директора з науково-методичної роботи Чернівецької гімназії №1 О.Г.Фисюк наголосила, що головним чинником успішної роботи з обдарованими учнями у навчальному закладі є мотивація вчителя і учня. Науково-дослідницька діяльність учителя і учнів повинна заохочуватись, як така, що потребує значних витрат часу та зусиль, а вчитель, у свою чергу, має зробити все можливе, аби учень не розчарувався у тому, що він присвятив себе цьому виду діяльності. Вчитель української мови і літератури, керівник літературно-краєзнавчої секції наукового об’єднання «Імпульс» Чернівецького ліцею №3 Д.Б. Семчук розповіла про роботу з обдарованими учнями як складову літературно-краєзнавчої роботи. У виступі вона звернула увагу на те, що у літературній спадщині видатних митців є багато матеріалу, який можна взяти за основу при написанні робіт на літературно-краєзнавчу тематику. Заступник директора з науково-методичної роботи Чернівецької гімназії №2 А.І.Кушнір розповіла про організацію науково-дослідницької діяльності в Чернівецькій гімназії №2, де зупинилася на формах і методах роботи у науковому об’єднанні гімназії та його традиціях.

   У роботі семінару взяли участь учениці 11А класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю, які перемогли на різноманітних конкурсах, конференціях та олімпіадах  зі своїми науково-дослідницькими роботами – Пашковська Ольга (стипендіат Президента України), Шеремет Анастасія, Кучук Наталія.

   Також на семінарі виступили доцент ЧНУ Хлус Л.М. та доцент БДМУ Ясінська О.В., які зупинилися на проблемах, що виникають при залученні учнів до наукової діяльності, зокрема, про мотивацію учня до науково-дослідницької діяльності, наголосили на завданнях, що стоять перед вищими навчальними закладами при відборі й залученні дітей до науково-дослідницької діяльності, на ролі науковця у підготовці учня до конкурсу-захисту наукових робіт.

 Семінар завершився прийняттям відповідних рекомендацій.

 


e-max.it: your social media marketing partner