Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

serpn konf1330 серпня 2013 року в Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка в формі уроку традиційно відбулася серпнева педагогічна конференція з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти м.Чернівці в 2012/2013 н.р. та завдання на 2013/2014 навчальний рік». Провела його начальник управління освіти Чернівецької міської ради Валентина Малишевська.


У роботі конференції взяли участь Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради; Михайло Бауер, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент; Олександр Паскар, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів; Ганна Поштар, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки; Ярослав Антоняк, депутат Чернівецької міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької міської ради; Валерій Гайсенюк, начальник служби у справах дітей міської ради.
Розпочався педагогічний форум привітанням від секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина педагогів-іменинників.
У своїй доповіді начальник управління освіти Валентина Малишевська підвела підсумки роботи освіти міста за 2012/2013 н.р. та окреслила основні завдання на 2013/2014 н.р. Основну увагу було звернено на реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», на впровадження Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», нових Державних стандартів початкової загальної освіти в 2-х класах та базової загальної середньої освіти в 5-х класах, на ефективну роботу педагогів щодо надання якісних освітніх послуг, підвищення рівня результативності навчальних досягнень школярів. Завершуючи свій виступ, начальник зазначила: «Я вважаю, що освіта міста є і буде флагманом освіти буковинського краю, де працювали й творили видатні особистості. Тому, на мою думку, дуже цікавою є ініціатива громадської організації «Рідне місто» про присвоєння школам імен людей, які прославили Чернівці. Ця пропозиція заслуговує уваги і всебічного обговорення в навчальних закладах».
Перед освітянами виступив секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, який подякував педагогам «за самовіддану працю, за підтримку один одного, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання, за любов до дітей і рідного краю». У своєму виступі Віталій Михайлович підкреслив, що кожна третя гривня міського бюджету – це гривня освітян. «У 2013 році міський бюджет освіти складає 286 млн.грн. Крім того, міська влада додатково витратила майже 4 млн. грн. на підготовку закладів освіти до нового 2013/2014 н.р.:
• проведено капітальні ремонти спортзалу в ліцеї №2, даху приміщення початкової школи гімназії № 2, санвузла в ЗОШ № 13 на суму понад 1,5 млн.грн.;
• продовжено роботу з благоустрою НВК «Любисток» та «Берегиня» на суму біля 200 тис.грн.;
• на виконання робіт із встановлення лічильників тепла в закладах освіти виділено кошти на суму 1,5 млн. грн;
• замінено вікна в ДНЗ №7,23,24,26,48 на 140 тис. грн.;
• тривають роботи з капітального ремонту фасадів в ЗОШ № 19, 40, 37, ремонт будівлі в ЗОШ № 5, ремонт харчоблоків в ДНЗ № 8 та 49, загальна вартість робіт понад 1 млн. грн.»
Секретар Чернівецької міської ради вручив Почесні грамоти, цінні подарунки освітянам та посвідчення про призначення муніципальних стипендій.
Михайло Бауер, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, в своєму виступі подякував педагогам міста за плідну роботу, яка дала високі результати школярів на державних олімпіадах.
«Чернівці є флагманом освіти на Буковині. Вона стабільно визнається найкращою в області й перебуває в постійній еволюції та позитивній динаміці». Наголосив, що 68,1% учнів команди, яка брала участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін на державному рівні, - це учні шкіл міста. Зокрема, учні гімназії №1 у 2012/2013 н. р. здобули 8 призових місць на Україні.
Директор Департаменту нагородив десятьох педагогів міста Почесними грамотами Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.
На конференції начальник управління освіти міста Валентина Малишевська привітала молодих педагогів, які влилися в потужну освітянську галузь. Їм було вручено пам’ятні вітальні листівки.
Спільними Грамотами управління освіти Чернівецької міської ради та міського комітету профспілки працівників освіти і науки, грошовими преміями Валентина Малишевська та Ганна Поштар нагородили заклади освіти, які за підсумками роботи в 2012/2013 н. р. та високий рівень підготовки закладів до роботи в 2013/2014 н. р., посіли перші місця.
Святковий настрій усім присутнім створили вихованці ДНЗ №4, Центру дитячої та юнацької творчості, народного хореографічного колективу «НеоГалактика» Центру дитячої та юнацької творчості та квартет учителів музичного мистецтва міста, подарувавши чудові музичні номери.


e-max.it: your social media marketing partner