Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

tyjd bezp23Навчання дітей основ безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних напрямів освітнього процесу. Завдання дорослих – не залякувати дітей, а користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними.

Тому, педагоги ДНЗ №23 добирають такі форми і методи роботи, які дозволили б відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров′я, а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях. Для цього в нашій дитячій установі був організований Тиждень безпеки життєдіяльності. Були заплановані та проведені різноманітні заходи, що спрямовувалися на формування у дітей здоров′язберігаючої поведінки в оточуючому їх світі, світі природи, людей, продуктів цивілізації.

Так, з дітьми всіх вікових груп було проведено цикл занять з різних розділів програми на тему: «Бережи себе, малюк». А саме: «Безпечні та небезпечні іграшки», «Птахи, звірі, плазуни – наші друзі й вороги», «Лісові цікавинки», «Стихійні лиха», «Ми – активні учасники дорожнього руху», «Цукерка від незнайомця», «Один вдома», «Служба порятунку», «В гості до бабусі», «Ігровий майданчик лише місце для гри?», «Поганий настрій впливає на здоров′я», «Моя роль у збереженні мого здоров′я».
Для батьків - оформлені куточки, стенди, папки-пересувки, зібрано багато цікавих порад та рекомендацій щодо безпечної поведінки дитини в довкіллі. Проведено консультації: «Татові інструменти», «Згуртована сім′я – це важливо», «Як сварка впливає на здоров′я», «Безпечні та небезпечні смаколики».
З педагогами проведена консультація «Небезпека мийних засобів», організовано засідання круглого столу «Безпечна поведінка дитини в присутності дорослих і без них».
В ході проведення Тижня безпеки в гості до дошкільнят були запрошені працівники служби МНС, які із задоволенням продемонстрували дітям свої професійні навички, ознайомили з роботою службового автомобіля, різними видами спецодягу, та закликали дітей до обережного поводження з вогнем. А насамкінець показали зацікавленій малечі роботу пожежного крана.
На завершення тематичного тижня в установі була організована цікава розвага для всіх дошкільнят «Веселий автобукварик», де діти закріплювали правила дорожнього руху, правила безпечної поведінки на дорогах, дорожні розмітки та знання про дорожні знаки. Саме на таку розвагу в гості до дітей були запрошені інспектори дорожнього руху та начальник кримінальної міліції в справах дітей Садгірського РВ УМВС України в Чернівецькій області Штефюк Дмитро Васильович. Гості провели з дітьми змістовну, цікаву розмову та висловили свої побажання дітям щодо їхньої безпечної поведінки в щоденному бутті, зміцненні та збереженні здоров′я кожного із дошкільнят.
Завідуюча ДНЗ №23 Шипітко Л.М.


e-max.it: your social media marketing partner