Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

004Роботи чернівецьких учнів відзначено на фінальному етапі  Всеукраїнського  відкритого конкурсу рефератів "Атомна енергетика та суспільство"
    З 25 по 28 березня 2013 року у місті Южноукраїнськ відбувся фінал  Всеукраїнського  відкритого конкурсу рефератів "Атомна енергетика та суспільство".

На чотири дні Южноукраїнськ перетворився на центр творчості та обміну досвідом талановитої молоді з різних куточків України.
Конкурс рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики проводився вже в 15-й раз. Його організаторами є Українське ядерне товариство (УкрЯТ) та Національна атомна енергетична компанія  "Енергоатом" при підтримці  російського ВАТ "ТВЕЛ", Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) та національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ").  
    Мета конкурсу – поглиблення знань школярів про атомну енергетику та ядерну фізику, формування об’єктивного ставлення старшокласників до атомної енергетики та її популяризації. У другому етапі на розгляд журі було подано 82 роботи, у фінал пройшли лише 34, серед них дві роботи чернівецьких учнів. При оцінюванні робіт журі конкурсу керувалося актуальністю представленої теми, практичними знаннями в галузі ядерної фізики та атомної енергетики, самостійністю мислення, оригінальністю подачі матеріалу, літературною майстерністю та грамотністю викладення.
    Перше місце у конкурсі здобула одинадцятикласниця навчально-виховного комплексу № 5 м. Енергодара Анастасія Ясінська. Друге місце посів випускник 2012 р. Кузнецовської загальноосвітньої школи № 4, а тепер студент НТУУ "КПІ" Яків Юсін. "Бронзовим" призером стала ще одна енергодарська старшокласниця – учениця багатопрофільного ліцею Валерія Венгеренко. При цьому окремо було відзначено ще п’ять учасників, які не увійшли у трійку лідерів. Це Іоанна Дарічук ("Монітори, як джерела іонізуючого випромінювання", м. Чернівці гімназія № 5, керівник Олексієвич Н.Л.), Вакарчук Анастасія ("Поводження з радіоактивними відходами в Україні та світі", м. Чернівці ЗОШ № 1, керівник Коблянська Ф.Г.), Наталя Солодовнікова ("Атомна енергетика та суспільство", м. Харків), Вадим Березок   м.Енергодар і Антон Василенко м. Южноукраїнськ.
Всі учасники конкурсу та вчителі-наукові керівники отримали пам’ятні призи.
Цінні подарунки переможцям вручав виконуючий обов’язки генерального директора ОП ЮУАЕС В’ячеслав Кузнецов. Звертаючись до учасників фінального конкурсу рефератів, він підкреслив: "У кожному змаганні є переможці та переможені. Але сьогодні серед вас тільки переможці. Бажаю вам на життєвому шляху зробити правильний вибір. Тоді будуть у вас і нові успіхи, й нові досягнення."
Окрім виступу з доповідями учасники конкурсу побували на Южно-українській АЕС,  Олександрівській та Новоолександрівській ГЕС, Ташлицькій ГАЕС, на екскурсіях по місту та у музеї бойової та козацької слави. Вечорами для учасників конкурсу було організовано розважальну програму.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

e-max.it: your social media marketing partner