Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

001Під таким девізом 20-21 лютого 2013 року пройшов І (міський) етап конкурсу педагогів  дошкільних навчальних закладів міста Чернівці.
Шість дошкільних закладів міста Делегувати на нього своїх представниць прекрасної статі: Осипчук Л.О. (ДНЗ №3), Бойкову І.В. (ДНЗ №9), Кулакову П.М. (ДНЗ №10), Омахіль М.Г. (ДНЗ №33 «Оселя талановитих»), Добровольську Л.П. (ДНЗ №38) та Бурлаку Г.П. (ДНЗ №44).


Проходило дійство на базі дошкільного закладу №43 (завідуюча Катеринюк І.А.). Вибір саме цієї установи був не випадковий, адже в цьому дошкільному закладі працює досвідчений вихователь-методист Щаслива В.В., яка забезпечила використання навчальної бази методкабінету та надання допомоги конкурсанткам у підготовці різноманітних завдань. В усіх вікових групах дошкільного закладу створено розвивальні та ігрові зони, які також уміло використовувались педагогами-практиками. А що вже казати про дітей… Трималися вони поважно, навипередки давали відповіді на запитання, розмірковували, старанно виконували завдання під час занять, а найголовніше - сприймали конкурсанток, як «рідних» вихователів.
Окрім конкурсного заняття вихователі презентували власний педагогічний досвід, проходили фахове тестування, складали конспект однієї із форм освітньої роботи або писали твір - есе. Враховувався також розвиток у педагогів окремих психічних процесів і кмітливості при бліц-опитуванні «Закінчи вислів» та розгадуванні загадок-жартів.
Журі конкурсу, до складу якого входили спеціалісти управління освіти, психолог, голова міської профспілки працівників освіти, педагоги-практики дошкільних закладів міста, уважно проаналізували результативність роботи кожної конкурсантки.
На підсумковому засіданні одноголосно прийшли до висновку, що найкраще справилась із конкурсними завданнями вихователь дошкільного закладу №3 Осипчук Лариса Олександрівна, яка в подальшому буде представляти дошкілля міста на обласному етапі. Друге і треті місця відповідно посіли Бойкова Інна Володимирівна, Бурлака Галина Петрівна і Добровольська Лілія Анатоліївна.
Всі вони нагороджені грамотами управління освіти та преміями. Дипломантам також вручені аналогічні грамоти та цінні подарунки. Профспілковий комітет освітян міста преміював всіх учасників конкурсу, а також вручив Подяки за працю, талант і мужність…
Конкурс «Вихователь року – 2013», безсумнівно, посприяв підвищенню престижності праці вихователів, їх ролі у розвитку і вихованні дітей, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу.


Методист ММК управління освіти
Чернівецької міської ради                                                  В.П.Пєстова


e-max.it: your social media marketing partner