Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Фото 00522 лютого 2013 року в ЗОШ №8 відбувся семінар-практикум для вчителів обслуговуючих видів праці  за темою «Міжпредметні зв’язки у проектно-технологічній діяльності вчителя обслуговуючих видів праці». Візитну картку закладу цікаво представила директор ЗОШ №8 Ірина Іванівна Савчук.

Методист ММК М.П. Котова обґрунтувала актуальність та перспективність обраної теми, звернула увагу на переваги, що надає ця форма роботи на уроці, підкресливши, що вдало підібраний міжпредметний матеріал поєднує в собі навчальну, розвиваючу та виховну функції. Із зацікавленням сприйняли педагоги міста яскраві приклади  колеги Л.М. Романюк (ЗОШ №5) з досвіду роботи «Взаємозв’язки трудового навчання з  іншими навчальними предметами». Учасники семінару відвідали відкритий урок у 6 класі у вчителя трудового навчання школи С.М. Ілащук з проблеми «Технологія виготовлення ляльки-мотанки», на якому кваліфіковано було продемонстровано багатогранні міжпредметні зв’язки як цілеспрямовану педагогічну дію на формування інтегративної цілісності та системності знань учнів, розвиток їхнього творчого потенціалу та практично-трудових навичок. Вчителі міста долучились до активного обговорення уроку у творчих групах за запропонованим методичним алгоритмом.
В рамках семінару-практикуму відбувся ще один організаційно-педагогічний захід – майстер-клас, підготовлений вчителями трудового навчання Голомисовою Н.І.(ЗОШ №14) та Бойко С.М. (ЗОШ №2) з методики викладання варіативного модуля  у 10 – 11 класах «Технологія виготовлення штучних квітів» із паперових серветок», який проводився з метою підвищення рівня професійної компетентності педагогів, розширення їх методичних можливостей щодо навчання дітей, використання набутих знань на практиці. Звичайно, захід сторицею окупиться можливістю одержати такий необхідний будь-якому професіоналу матеріал для творчих роздумів, подальшого послідовного вибудовування свого поступального руху до висот  педагогічної  майстерності, активного сходження шляхом безперервного професійного росту та самовдосконалення.  Запрошені вчителі відмітили професіоналізм, високий рівень теоретичної підготовки семінару, а також практичну направленість майстер-класу. Адже для кожного з присутніх було підготовлено папку з добіркою  актуальних методичних  матеріалів, а бажаючі змогли отримати  цікаві відеоматеріали.


e-max.it: your social media marketing partner