Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

4Різдво Христове – одне із найвеличніших свят різдвяного циклу. Свято багате на обряди та звичаї українського народу. Особливості святкування Різдва та Святого вечора під час відкритого заняття вдало передала своїм вихованцям, а також їх батькам вихователь спеціалізованого дошкільного навчального закладу №37 для дітей з вадами мови Л.М.Марку.

Діти заворожено слухали розповідь про Різдво, у ролі пастушків вихованці ДНЗ №37 з трепетом піднесли дари новонародженому Ісусику, а дівчатка-зірочки закружляли для нього в таночку. Діти також довідалися, чому саме з ялинкою до нас приходить Новий рік та Різдво. У теплому родинному колі, вихователі, дошкільнята та їх батьки дуже вдало відтворили особливості Святої вечері. Господині-матусі приготували традиційну святу вечерю з дотриманням давніх традицій українського народу. Діти взяли активну участь у різдвяних іграх та коляді. Після заняття вся велика, дружня родина ДНЗ №37 зібралася за святковою вечерею, щоб скоштувати 12 страв. У ошатній залі закладу панував дух свята та родинного затишку.


«Даний захід дуже позитивний своїми навчальними напрямками. Діти багато дізналися про християнські звичаї, традиції. Така організована діяльність завжди проходить за згодою батьків. На мою думку, захід пройшов дуже грамотно, організовано, проведено велика попередня робота. Думаю, нам вдалося передати дітям додаткові знання, що й зацікавили батьків», – каже В.П.Статник, завідуюча ДНЗ №37.
Про підготовку до свято розповіла Л.М.Марку: «Даний захід потребував ретельної підготовки. Подібне дійство раніше не практикувалося.. У моїй сім’ї святкуванню Різдва приділялося велике значення, тому у мене яскраві спогади з дитинства, часточку яких я намагалася передати всім присутнім. Дуже приємно, що батьки позитивно відгукнулися на святкування, вони взяли активну участь у підготовці. Працюючи над розробкою заняття, виходила з індивідуальності своїх дітей. Це моє улюблене свято, тому воно пройшло сьогодні через призму моїх почуттів».

Своїми враженнями поділилася мати вихованця середньої групи ДНЗ №37 Людмила Чаплак: «Я дуже рада, що таке свято відбулося у нашому садочку. Добре було б щоб це стало традицією. Діти – це наше продовження, якщо в їхні серця ми будемо сіяти – будемо мати хороші жнива».
Передаючи традиції маленьким українцям, ми продовжуємо свою історію у віках. Мабуть, від свідомості та таланту наших педагогів, які покликані формувати особистість з раннього віку, залежить майбутнє нації. Дуже хочеться побажати кожній дитині такого вмілого педагога, як Лідія Михайлівна Марку. Її професія – це покликання, а заняття – це творче горіння, яке зігріває вихованців полум’ям безмежної любові.


e-max.it: your social media marketing partner