Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Сьогодні, 29 серпня 2012 року, у Літньому театрі парку ім.Т.Г.Шевченка за участі секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді і спорту та гендерної політики облдержадміністрації Любові Тарангул, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Олександра Паскаря, голови обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Володимира Дутчака, Першого проректора Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Романа Петришина, голів районних у місті рад Михайла Пазюка, Віктора Мельничука, Юрія Буреги, головного лікаря міської дитячої поліклініки Івана Хорошенюка, депутата міської ради Ярослава Антоняка, начальника відділу у справах дітей Чернівецької міської ради Валерія Гайсенюка, начальника управління освіти Чернівецької міської ради Василини Малишевської, голови міського комітету профспілки працівників освіти і науки Ганни Поштар відбулася серпнева конференція педагогічних працівників навчальних закладів м. Чернівці з теми «Про підсумки розвитку освіти м. Чернівці за 2011/2012 н.р. та завдання на 2012/2013 н.р.».

     Василина Семенівна розпочала традиційний серпневий урок із привітання освітян-іменинників, яких також особисто вітав Віталій Михайлович. Далі начальник управління освіти проаналізувала роботу навчальних закладів за минулий навчальний рік та окреслила основні завдання наступного року навчання. Особливу увагу В.Малишевська звернула на надання якісних освітніх послуг; впровадження нових підходів до виконання завдань з інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами; збереження та розширення мережі дошкільних закладів; роль позашкільних закладів у вихованні підростаючого покоління, а також подякувала міській владі та батьківським громадським організаціям за надану допомогу в підготовці освітніх закладів до нового навчального року.

     Любов Тарангул у своєму виступі зазначила: «Система освіти в державі є пріоритетною галуззю, оскільки немає жодної сфери, де б було стільки працюючих, як у освіті». Також вона відзначила високий професійний рівень роботи вчителів міста, свідченням чого є те, що з 36 учнів-призерів Всеукраїнських олімпіад 26 переможців навчаються у міських закладах освіти. Любов Миколаївна подякувала педагогам за навчання та виховання сина.

     Віталій Михайлішин привітав учасників конференції, побажав успіхів у роботі й наголосив на тому, що буде робити все необхідне, щоб статус учителя в українському суспільстві зростав. Секретар міської ради нагородив освітян грамотами, муніципальними стипендіями, вручив двом педагогам міста ордери на житло.

    Ганна Поштар проаналізувала роботу профспілок міста за минулий навчальний рік та звернулася з пропозицією до Віталія Михайлішина про те, аби за його сприяння міською владою безкоштовно було виділено земельну ділянку під забудову багатоквартирного будинку для освітян міста. Секретар міськради пообіцяв до кінця 2012 року позитивно вирішити це питання.

     Із найкращими привітаннями до освітянської родини звернулися й випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, подякувавши своїм учителям та батькам. Випускник ліцею №1 Микола Гальчук, що набрав максимальний бал з математики, побажав, аби «…в наступному році Чернівці були не тільки найкомфортнішим містом України, а й «найдвохсотбальнішим!».

     Участь в обговоренні доповіді начальника управління освіти взяли директор військово-спортивного ліцею-інтернату С.Стукало, методист міського методичного кабінету А.Кобевка, завідуюча дошкільним навчальним закладом №25 Л.Іванчик, заступник директора Центру дитячої та юнацької творчості Н.Галочкіна, директор навчально-виховного комплексу «Берегиня» Г.Капустяк, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №2 А.Кушнір.

     Також на серпневому уроці привітали молодих колег, які цьогоріч поповнюють педколективи міських навчальних закладів. В.Михайлішин, О.Паскар та Г.Поштар вручили подарунки молодим спеціалістам.

     Насамкінець конференції Почесними грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації було нагороджено кращих працівників освіти міста.

     Спільні грамоти управління освіти Чернівецької міської ради та Чернівецької профспілкової організації працівників освіти і науки, грошові премії та кубки вручили кращим навчальним закладам міста за вагомі результати роботи та високий рівень підготовки закладів до нового навчального року.

     Приємним подарунком для учасників серпневого уроку стали художні номери вихованців дошкільних навчальних закладів №26, 27, «Казка».


e-max.it: your social media marketing partner