Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Південний», що створений на базі СЗОШ І-ІІІ ст.. № 22, розташувався на вул. Південно-Кільцевій,17.  У ньому діти перебувають з 28 травня  по 15 червня 2012 року з 9.00 до 15.00.

Метою діяльності табору є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок , оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Дитячий табір відпочинку веде пропаганду здорового способу життя, забезпечує дітям, які перебувають в ньому, захист життя і здоров’я, а також належні умови для повноцінного оздоровлення та відпочинку, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, природоохоронною та краєзнавчою роботою, суспільно-корисною працею та оволодіння іншими навичками.

Ось і літо!Ось і літо!

Ой,яка ж бо радість, діти!

Можна в лісі погуляти

Та на сонці засмагати!

Оздоровлюється в таборі 120 учнів початкової школи. Начальником табору призначена Мицак Раїса Михайлівна. За планом методичної та виховної роботи табору проводяться методоб’єднання вихователів табору, поточні інструктажі з техніки безпеки та правил поведінки в громадських місцях та під час екскурсій.

В таборіпроводяться спортивні та розважальні заходи, а ще екскурсіі на природу та до лялькового театру, музею авіації та космонавтики,  БКДЮ. Більшість заходів проводиться на свіжому повітрі, а на випадок дощу діти займаються в численних гуртках, а саме: «Умілі руки» під керівництвом Терник Н.О., Берляк А.В., музичний гурток «Дзвіночок» під керівництвом вчителів музики школи, «Юний спортсмен» (Чехімський Р.В., Каланча М.П.), заняття з психологом Жуковою Ю.О.  Протягом кількох років табір співпрацює з волонтерами, які проводять заняття за програмою «Школа сімейного виховання» під керівництвом Василіки М.В. В рамках цієї програми були проведені наступні заняття: «Життя людини – найбільша цінність», «Попередження комп’ютерної залежності та ігроманії», «Пошана до батьків».

Особливо увага приділяється здоровому способу життя. Щоденно проводиться ранкова зарядка, рухливі масові ігри, спортивні змагання, «Веселі  старти», міні-футбол.

Відпочити – позмагатись,

Завжди гарно розважатись,

Гартувати дух і тіло

Зможем в таборі  уміло.

Ось прийшов веселий час,

Граються усі  у нас,

Стрибай,бігай, розважайся,

Сил, здоров’я набирайся!

Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей дітей. З великою цікавістю вони малюють малюнки, створюють поробки, співають, інсценізують казки.

Не лови тепер ти гав –

Час для конкурсів, забав!

Кличе всіх цікавий час

Показати вищий клас.

Конкурси, змагання, гра-

Все зустріньте на «ура»!

Представники Центру зайнятості на таборі проводили  конкурс на тему: «Робітничі професії». Діти відгадували загадки про різні професії, малювали малюнки та прийняли учать у вікторині. По результатах конкурсу переможці були нагороджені грамотами та призами. Простим учасникам конкурсу були вручені заохочувальні призи – блокнотики.

Попереду ще багато нового та пізнавального чекає на вихованців табору «Південний». Це і екскурсії, і різноманітні ігри та розваги, і спортивні змагання, і конкурси та вікторини, і цікаві бесіди та заняття.   

Ми відпочиваємо! Загартовуємось! Набираємось сили!


e-max.it: your social media marketing partner