Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

19 травня 2012 року у «європейському містечку» на вул. О.Кобилянської відзначався День Європи. Школярі м. Чернівців активно долучилися до цього дійства. В інформаційних наметах учні ЗОШ № 5, 8, 24, гімназій № 2, 4 представили країни Європейського Союзу. Всі бажаючі мали змогу дізнатися про події історії, економіку та культуру цих країн, їх відносини з Україною, взяти участь у вікторинах та інтелектуальних іграх.

Окремим сектором «європейського містечка» стали намети, присвячені європейським традиціям Чернівців. Їх сформували учасники учнівського фестивалю «Поліетнічні Чернівці», який проводився 17-19 травня у загальноосвітніх навчальних закладах, що долучилися до проекту «Кроки до відродження буковинської толерантності» в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Дослідницькі групи   підготували інформацію про історію, традиції та культуру української, румунської, польської, німецької, єврейської, російської та вірменської громад у Чернівцях. Всі охочі могли  пройти невеличкий майстер-клас по вивченню «словничка толерантності» і засвоїти хоча б кілька слів мовами різних етнічних груп, що історично проживали у нашому місті.

В окремому наметі було влаштовано виставку предметів вжитку та національного одягу, а також проведено презентацію національних кухонь. Знавцям національних традицій Чернівців пропонувалися цікаві вікторини, ребуси, кросворди. Нагородою за правильні відповіді були страви національних кухонь, які представлялися на фестивалі.

Учні також підготували пісні, танці, інсценізації національних обрядів. Їх  презентували для гостей «містечка» безпосередньо перед наметами.

Найбільш активними учасниками фестивалю стали представники ліцеїв № 2, 4, гімназій № 3, 5, 6,  ЗОШ № 4, 5, 8, 19, 20, 30, 33, 37, 38, 41, НВК «Любисток».

 Пісні мовами народів Буковини та європейськими мовами, національні танці, інструментальні твори виконали на головній концертній сцені «містечка» учні гімназій № 6, 2, ЗОШ № 33, НВК «Любисток» та вихованці зразкової студії «Шанс» Центру дитячої та юнацької творчості, Ансамблю естрадного танцю «Караоке» міського палацу дітей та юнацтва, дитячого фольклорного колективу «Веселка» міського культурно-просвітницького центру.

Важливою складовою «європейського містечка» став намет міської Школи інформаційних волонтерів. Тут проходила презентація екскурсійних маршрутів, підготовлених волонтерами руху «Посли толерантності». Картосхеми маршрутів та електронні презентації   зацікавили багатьох чернівчан та гостей міста, адже вони присвячувалися внеску представників національних громад у спільну історію Чернівців. Інформаційні волонтери провели також пішохідні екскурсії по 7 новим маршрутам центральною частиною міста.

Всі учасники «європейського містечка» отримали подяки та призи від його  організаторів.


e-max.it: your social media marketing partner