Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

   19 квітня 2012 року в спеціалізованій початковій школі № 15 м. Чернівці було проведено семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи в початковій школі. Відкрив семінар начальник відділу державної атестації закладів освіти, зовнішнього незалежного оцінювання та господарсько-адміністративної діяльності Потурнак Б.М., який зауважив,  що проблема наступності між початковою та середньою ланками освіти – не нова, але одна зі складних і до кінця не розв’язаних проблем загальної освіти.

    Епіграфом семінару стали слова Я.А.Коменського: «Усе, що має зв'язок, має вивчатися у зв’язку, усе наступне має спиратися на попереднє».

    Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 7        Кейван Н.М. ознайомила присутніх з візитною карткою школи, а заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої початкової школи № 15 Крижанівська Л.В. поділилася досвідом тісної співпраці початкової школи та гімназії.

    З лекцією-презентацією «Актуальні питання наступності в організації та змісті початкової та середньої ланок освіти» виступила методист ММК   Кобевка А.П. У своєму виступі вона виділила найважливіші аспекти наступності, проаналізувала причини труднощів адаптаційного періоду п’ятикласників та закцентувала увагу на створенні умов успішної адаптації.

    В рамках семінару проведено круглий стіл на тему: «Психолого-педагогічні умови реалізації дієвої наступності між початковою та середньою ланками освіти», в якому взяли участь науковці Чернівецького національного університету, кандидати педагогічних наук, доценти:         Гуцуляк Н.М., Федірчик Т.Д., Олійник М.І.; вчителі початкових класів СПШ № 15 та вчителі-предметники гімназії № 7. Обговорювались питання ролі та значення пізнавальної, мотиваційної та комунікативної сфер в успішній адаптації школярів.

    Завідувач центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Толочко І.М. провела з усіма учасниками творчу гру на тему: «Використання казок у формуванні сприятливого емоційного середовища».

    Під час проведення «Вільного мікрофону» присутні високо оцінили його роботу та добірку отриманих практичних матеріалів, підготовлених колективом учителів початкових класів та адміністрацією закладу.

    Учасники та гості семінару мали змогу переглянути виставку дитячих робіт, представлених на міський конкурс поробок орігамі, присвячений Дню довкілля.


e-max.it: your social media marketing partner