Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

    Поезія. Це завжди політ фантазії, творчої думки, пошук тих засобів мови, що здатні торкнутися струн душі людини. Спробуємо уявити на мить, що література, зокрема — поезія, раптом зникла у небуття. Мабуть, разом із нею зникли б наші почуття, душа народу стала б прозаїчною, буденною. Без неї ми не уявляємо ні години відпочинку, ні будь-які урочистості. Слухаємо її  із замиранням серця як блискучу музичну варіацію. Вона торкається найпотаємніших струн душі, дарує надію, що наш світ буде не такий уже й поганий, якщо в ньому пануватимуть любов, добро та віра.

      Тисячі років люди складають вірші, тисячі років поезія невіддільна від нас. Справжню поезію можуть писати й освічені люди і ті, чия освіта дорівнює двом класам, школярі й професори, чоловіки й жінки… Серед наших школярів теж є чимало талановитих, творчих натур, які свої почуття й переживання виливають у рядочки неповторної поезії. Презентували вони свої перші проби пера на міському конкурсі авторської поезії «Ти дзвени, моє слово», який відбувся 20 березня 2012 року на базі ліцею №4.

      Вітаючи присутніх на конкурсі, перший заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради Г.С.Олійник відзначив, що  нинішній конкурс – ювілейний (започаткований управлінням освіти в 1992 році). Він є свідченням того, що школярі люблять рідне слово, володіють майстерністю віршування. Георгій Северинович наголосив, що незалежно від результатів конкурсу всі учасники його є переможцями. 

     У міському конкурсі взяли участь 36 учнів 5-11 класів, які групувалися в три вікові категорії: 5-7 класи, 8-9 класи та 10-11 класи. Юні поети представили на розсуд журі твори патріотичної, громадянської, інтимної та філософської лірики. Оцінювали їх за такими критеріями: відповідність змісту поезії віковим особливостям автора, досконалість  поетичного тексту, багатство мови, актуальність теми, оригінальність змісту та майстерність виконання: емоційність, виразність, чистота мовлення.

За підсумками журі Гран-прі отримала учениця 11 класу Верещинська Тетяна.


Дипломантами стали такі учні:
І вікова категорія (5-7 класи)
1. ЗОШ №12 Олійник Андрій (5 клас)
2. Гімназія №7 Ясинівська Катерина (6 клас)
3. ЗОШ №40 Верега Анна (7 клас)
4. ЗОШ №24 Федюк Карина (7 клас)
ІІ вікова категорія (8-9 класи)
5. Ліцей №3 Дробот Катерина (8 клас)
6. Гімназія №5 Руссу Анастасія (9 клас)
7. ЗОШ №10 Висоцька Олена (9 клас)
8. Ліцей №4 Мельник Станіслав (9 клас)
ІІІ вікова категорія (10-11 класи)
9. Гімназія №1 Демчук Ольга (10 клас)
10. Гімназія №4 Марчук Анастасія (10 клас)
11. Гімназія №3 Бойко Тетяна (11 клас)
12. ЗОШ №20 Пазюк Юліана (11 клас)
Надіємося, що як дипломанти конкурсу, так і лауреати в майбутньому поповнять кагорту буковинських митців слова.

 


e-max.it: your social media marketing partner