Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

2 Thumbnail imageберезня на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 відбувся семінар-практикум вчителів українознавства загальноосвітніх закладів нашого міста з теми «Формування духовної, національно свідомої особистості на уроках українознавства та в позакласній роботі».
Слід зазначити, що програма була досить насиченою. Відкриття цього дійства відбувалося в ошатно прибраній залі, що одразу створювала святковий настрій. Заступник директора з навчально-виховної роботи Вязнікова Л.А. познайомила присутніх з візитною карткою ліцею, розповіла про досягнення ліцеїстів та педагогів. А про роботу учителів української мови, літератури та українознавства  слухачі мали змогу дізнатися під час виступу керівника методоб’єднання Ванзар Є.Т. Актуальність теми семінару, її наукове підґрунтя та важливість роботи з реалізації цієї проблеми розкрила у своїй доповіді методист ММК управління освіти Чернівецької міської ради Цуркан М.В.
Піднесено пройшов урок у 5 класі  на тему  «Українські державотворці, їхнє прагнення до творення ладу. Історичні постаті» (вчитель Лакуста О.М.). Учні, мандруючи сторінками «Історичного календаря», ознайомилися з державотворчою діяльністю видатних українців: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Данила Галицького, Богдана Хмельницького. П’ятикласники показали вміння працювати з документами, опорними схемами-конспектами. Особливе пожвавлення викликало в них складання серця Патріота. Школярі усвідомили себе нащадками та продовжувачами справи видатних творців Української держави, пройнялися повагою до величі героїчних сторінок  рідної історії, створили образ справжнього патріота рідної землі, усвідомили відповідальність кожного за долю Батьківщини.
Досить емоційним видався урок «Притчі як консолідація народної мудрості. Притчі Г.Сковороди, І.Франка, Л.Костенко» в 11 класі, який провела заслужений вчитель України Кожуленко О.Б. Старшокласники продемонстрували навички роботи в групах, проектної роботи, вільного володіння мультимедійними засобами. На уроці було використано багато інноваційних методів, відео матеріалів; гості побачили значну дослідницьку та творчу роботу ліцеїстів. Та головне – це був урок пізнання глибоких  істин людського буття, урок виховання найкращих моральних якостей людини.
Уже стало гарною традицією запрошувати на семінари вчителів українознавства науковців, діячів мистецтв і т. ін.. Ось і вчора на зустріч з педагогами завітав відомий педагог, журналіст, дизайнер, етнограф, заслужений діяч мистецтв України Шкрібляк М.М.. Цікава і змістовна лекція Миколи Миколайовича про знакове письмо української орнаментики справила на присутніх незабутнє враження. Він наголосив на тому, що поняття «шароварщини» повинно бути витіснене глибинним усвідомленням великої мудрості, закладеної в орнаменті.
Цікавим дійством став позакласний захід «Україно моя, ти одна, як життя» (Суш В.В., Ванзар Є.Т., Харченко А.М., Тарасенко О.В., Шевчук Н.О.). Кого залишать байдужими маленькі козачата, що проходять випробування перед посвятою чи щира пісня маленької бандуристки? Приємно, що прийшов привітати дітей з їхнім святом сам отаман Буковинського коша О.Г.Бурденюк. Красивим акордом  свята став виступ гуртка «Бойовий гопак» під керівництвом І.Т.Підгурського.
За круглим столом учасники семінару поділилися приємними враженнями і побажали вчителям ліцею подальших успіхів у роботі.

e-max.it: your social media marketing partner