Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail image     Кожен, хто має дитину, прагне щоб вона виросла здоровою, гармонійно розвивалася, була вихованою та успішною людиною.
    Усе це можливо тоді, коли у дитини нормально розвиватиметься насамперед зір. Адже саме з його допомогою  людина отримує 90% інформації про навколишній світ. Зір – одна з найбільш вразливих систем людського організму, а факторів, що можуть його погіршити, - надзвичайно багато.
    На жаль, з кожним днем дітей з патологією зору стає дедалі більше. В м.Чернівці вже 35 років працює спеціальний ДНЗ №17 «Паросток» для дітей з вадами зору. На сьогоднішній день в ньому навчаються, виховуються та отримують корекційну допомогу 190 дітей , 20 із них діти-інваліди по зору.
     Відмінною рисою установи є поєднання освітньо - виховного процесу з лікувально –відновлювальним. Для цього в закладі працює лікувальний кабінет, який забезпечений спеціальною ортоптичною апаратурою. Призначення на апаратне лікування діти отримують після обстеження лікарем-окулістом, адже за певними апаратами лікування повинно проводитись особливо дозовано.
    Це було дуже зручно дітям, батькам та педагогам. Не витрачався час на черги під кабінетом окуліста в поліклініці, не витрачались кошти на відвідування приватних закладів, бо не всі батьки на сьогодні спроможні оплатити такі послуги, не порушувався режим дня дітей, розклад навчання, охоронний режим зору, що є особливо важливим для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з особливими потребами.
     В цьому навчальному році склались обставини, що певний час діти з патологією зору залишались без призначень з-за відсутності лікаря-окуліста. Адміністрація закладу та батьки  звернулись з проханням  надати консультативну допомогу дитячим лікарем –окулістом та обстежити  дітей спеціального ДНЗ №17 «Паросток» в приватну клініку «Ваш зір».
     І в лютому 2012 року, у закладі  безкоштовно були обстежені та отримали призначення дитячим лікарем-окулістом, фахівцем клініки «Ваш зір»  Кірбабою І.В. діти всіх вікових груп та класів початкової школи, що дало можливість надалі продовжувати ортопедичне лікування в кабінеті відновлення зору. Батьки отримали консультативну допомогу та рекомендації висококваліфікованого  спеціаліста за що висловили глибоку вдячність фахівцям клініки.

e-max.it: your social media marketing partner