Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail image21 лютого 2012 року в Чернівецькій приватній школі «Надія» відбувся науково-практичний семінар з проблеми «Формування комунікативної компетентності обдарованих школярів», який проводився з ініціативи директора Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України Камишина В.В. та засновника приватної школи «Надія» Манчула В.І.

В роботі семінару взяли участь провідні науковці інституту, перший заступник начальника управління освіти Олійник Г.С., працівники управління освіти, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, запрошені.

Під час семінару відбулось обговорення та обмін досвідом з проблем формування комунікативної компетентності обдарованих школярів. Науковий співробітник відділу проектування обдарованості Інституту обдарованої дитини  Лук’янчук Наталія Вадимівна поділилась з присутніми власним баченням з питання формування комунікативної компетентності обдарованих старшокласників. Головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради Руснак Тетяна Миколаївна зупинилась на питанні перешкод та обмежень в отриманні якісної освіти дитиною під час її навчання в школі. Климова Наталія Анатоліївна, науковий співробітник відділу проектування обдарованості Інституту обдарованої дитини, ознайомила присутніх з науковими підходами до розуміння комунікативної обдарованості дітей у віртуальній комунікації. Старший викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Руда Галина Василівна розкрила проблему психологічної готовності педагога до роботи з обдарованими дітьми. Особливий інтерес і зацікавленість присутніх викликав виступ кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача відділу проектування обдарованості Інституту обдарованої дитини Киричука Валерія Олександровича  з питання «Інформаційно-комунікативні технології в системі проектування навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу». Під час свого виступу вчений розповів про історію створення діагностично-проектуючого комплексу «Універсал» та продемонстрував його можливості в системі on-line.

Присутні також мали змогу ознайомитись з підходами до організації навчально-виховного процесу в приватній школі «Надія», відвідавши фрагменти уроків з англійської мови та історії України. Директор школи Манчул Василь Іванович репрезентував учасникам науково-практичного семінару умови та особливості функціонування школи.

Перший заступник начальника управління освіти Олійник Григорій Северинович окреслив шляхи співпраці управління та загальноосвітніх навчальних закладів з Інститутом обдарованої дитини. За результатами роботи та з метою налагодження партнерських зв’язків в питанні виявлення і розвитку дитячої обдарованості, загальної та індивідуальної підтримки дітей відповідно до їх здібностей між Інститутом обдарованої дитини НАПН України та управлінням освіти Чернівецької міської ради підписано договір про співробітництво.

e-max.it: your social media marketing partner