Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

8 лютого 2012 року на базі Чернівецької гімназії №7 управлінням освіти Чернівецької міської ради проведено ХІV міську науково-практичну конференцію «Талант і елітарність», мета якої − взаємообмін педагогів власним досвідом з певної проблеми.

            У роботі конференції взяли участь Михайло Бауер, начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Георгій Олійник, перший заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради; Ганна Поштар, голова міського комітету профспілки працівників освіти; Ольга Біляніна, методист з математики ІППОЧО; Іван Семенюк, методист з правознавства і громадянської освіти ІППОЧО; Марія Комісарик, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та соціальної роботи, завідувач кафедри ЧНУ; Марія Олійник, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та соціальної роботи, завідувач кафедри ЧНУ; Тетяна Мороз, завідувач кафедри дидактичних технологій і психологічного забезпечення освіти ІППОЧО; Оксана Гордійчук, викладач ЧНУ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методичної початкової освіти; головні спеціалісти, методисти міського управління освіти, а також керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста.

            Георгій Олійник, розпочавши роботу конференції, зазначив: «Сьогодні Україна потребує особливої уваги щодо формування національної свідомості педагогічної еліти, здатної сформувати повноцінну молодь, яка прагне допомогти обдарованій дитині максимально самореалізувати природній потенціал. …Обмін досвідом – золотий фонд, з джерел якого черпає знання, вміння та практичні навички і старше, і молодше покоління педагогів …».

            Михайло Бауер у своєму виступі підкреслив: «Найбільших успіхів досягають ті держави, які мають висококваліфікованих працівників». Начальник ГУОН ОДА зауважив, що основне завдання сучасного суспільства – максимально наблизити освіту до таланту дитини, виховати в ній представника української еліти з почуттям громадянської відповідальності, високим рівнем духовної інтелектуальної культури. Михайло Йозефович акцентував увагу на поняттях «талант», «обдарованість», «геніальність», «еліта», «елітний навчальний заклад», «елітарність», «елітарний навчальний заклад», чітко визначивши різницю між названими освітніми закладами, та окреслив шляхи формування таланту та елітарності учнівської молоді.

            Після завершення пленарного засідання конференції кращих освітян Чернівців нагородили нагрудним знаком «Відмінник освіти України», окремі навчальні заклади -Подячними дипломами Чернівецької міської ради, а далі 149 педагогів міста продовжили роботу в шістнадцяти секціях, де детально презентували свої досягнення та обмінялись досвідом роботи, практичними знахідками, обговорили актуальні питання щодо вдосконалення змісту освіти.

            В актовій залі гімназії, де відбувалася конференція, діяла виставка робіт творчої групи вчителів початкових класів «Стежками народної вишивки», яка продемонструвала неперевершений талант кожного з них.


e-max.it: your social media marketing partner