Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

14 грудня в ЗОШ №39 відбулося засідання міської школи молодого вихователя  групи продовженого дня з проблеми «Художньо-мистецьке виховання як засіб стимулювання творчої активності  молодших школярів у групі продовженого дня». У  роботі Школи взяли участь 29 молодих педагогів груп продовженого дня міста. Зацікавлено сприйняли гості візитну картку школи, презентовану школярами-барвінчатами та директором закладу Димашком А.Д.

Під час круглого столу «Духовний Учитель – мистецтво» методист  методичного кабінету управління освіти міської ради Котова М.П. та заступника  директора з НВР у початкових класах  Ломака М.Д. підкреслили актуальність сучасного виховання дітей на засадах народного мистецтва, що було закріплено на тренінгу-практикумі практичного психолога школи Гаврилець І.М. На відкритій клубній годині, блискуче проведеній класоводом Удут Т.Ф., юні дослідники 2-4 класів розповіли про невичерпні джерела мистецької Буковини, спрагло долучились до колиски її рукотворних див. А батьки учнів були безпосередньо залучені до практичної роботи на занятті. Так, творча група вихованців «Поети –піснярі» під керівництвом батька Ю.Т.Олеся, садгірського народного пісняра, добирала поетичні рядки до майбутньої пісні автора про Буковину.  Група «Чарівний пензлик», очолювана талановитою художницею, викладачем Чернівецького Вищого художнього училища Березкою Ж.М., опановувала техніки моно- та акватипія. Майстриня вишивки Божик Н.В. навчала третю групу «Барвисті ниточки» прийомів виготовлення ляльок-мотанок. Четверта група дітей, спрямована Тетяною Флорівною, ретельно вимальовувала символіку писанок. До їх мистецької майстерні були дотичні і вихователі міста, які плели з лози віночок, пізніше прикрашений підвісними дитячими писанками. На тематичному занятті «Свято наближається» першокласники з вихователем Демкович Н.І. прикрашали наряджену зеленими долоньками паперову ялинку кульками добрих справ. А свій лист до Святого Миколая помістили у виготовлений на занятті чобіток Бажань.

Засідання Школи перевершило всі сподівання присутніх. Окрім професійно проведених клубних занять та міні-концерту старшого й молодших Олесів, вихователі отримали на диску актуальні методичні рекомендації щодо оновлення виховної роботи з даної проблеми та мистецькі мапи : «Ремесла та народні промисли України», «Видатні постаті України».  Особлива аура панувала і під час нетрадиційного підсумку засідання. Вихователі міста захоплено працювали у творчих групах, мовою кольору та орнаментування  даючи високу оцінку  побаченому в ЗОШ №39.


e-max.it: your social media marketing partner