Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

Thumbnail image25 листопада 2011 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 13 відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин із проблеми «Міжпредметні зв’язки на уроках української мови та літератури як засіб взаємопроникнення і взаємозбагачення культур українського та румунського народів».
У роботі семінару взяли участь методист міського методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради Марія Валентинівна Цуркан, директор школи Георгій Філаретович Мігорян, заступник директора з навчально-виховної роботи Мар’яна Октавіанівна Унгурян, учителі української мови та  літератури ЗНЗ з навчанням мовами нацменшин.
Марія Валентинівна відкрила семінар, зазначивши, що «… для продуктивного засвоєння знань із різних дисциплін важливим є встановлення широких зв’язків між ними, а встановлення  тісних контактів між предметами гуманітарного циклу дає змогу виконати протягом уроку більший обсяг роботи, опрацювати об’ємніший навчальний матеріал, провести більше практичних вправ. Обов’язковим компонентом  між предметних зближень є органічний зв’язок навчання з сучасністю, теорії з практикою, що дає можливість показати учням фундаментальність законів розвитку суспільства, готувати їх до майбутньої практичної діяльності».
Георгій Філаретович змістовно та цікаво презентував навчальний заклад.
Мар’яна Октавіанівна представила кафедру вчителів-словесників ЗОШ №13, проаналізувавши роботу її членів.                                                                                                      
Леонтіна Іллівна Олар, учитель української мови та літератури, провела урок позакласного читання з української літератури у 8 класі на тему «Байки Леоніда Глібова», використавши нестандартні форми та методи вивчення нового матеріалу.
Застосування міжпредметних зв’язків та інновацій на уроках української мови і літератури якісно поліпшує рівень навчального процесу, сприяє розвитку творчої активності школярів, прагнення постійно вдосконалюватися, і тільки за цієї умови можна досягти успіху.                                                                                                                                                  В актовій залі закладу учні 4-9 класів під керівництвом М. О. Унгурян представили літературно-музичне дійство -  «Українська пісня – це геніальна поетична біографія українського народу».
Учасники семінару стали свідками чудового виховного заходу, який відрізнявся  високим рівнем організації, оригінальністю. Учні школи продемонстрували  акторські здібності, уміння вести себе перед аудиторією.
Підсумовуючи роботу семінару, його учасники висловили подяку колективу школи за високий рівень його підготовки. Проведені заходи  вчителів-словесників підтвердили, що в закладі належна увага приділяється створенню оптимальних умов для різнобічного мовленнєвого розвитку кожного учня з урахуванням його індивідуальних можливостей, пізнавальних потреб, прагнень.

 
e-max.it: your social media marketing partner