Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

30 листопада 2011 року  в Чернівецькій ЗОШ  №2 ім.Ю.Федьковича управлінням освіти Чернівецької міської ради  проведено  навчальний семінар-практикум директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м.Чернівців на тему: «Правові аспекти діяльності керівника навчального закладу: координація спільних зусиль органів місцевого самоврядування, прокуратури, правоохоронних органів,  служб, навчальних закладів

щодо забезпечення права на безпечні умови для життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу. Правовий захист учня, вчителя, керівника».В семінарі прийняли участь запрошені фахівці прокуратури, правоохоронних органів,  служби у справах дітей, міської дитячої поліклініки: Бреславська Н.В., старший помічник прокурора Чернівецької області з питань захисту прав і свобод дітей,  старший радник юстиції;  Двірничук Ю.І. начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС Шевченківської районної ради міста Чернівців;  Гайсенюк В.Я., начальник служби у справах дітей Чернівецької міської ради; Руснак О.М., завідувач шкільним віділенням Чернівецької міської дитячої поліклініки.

Метою  семінару-практикуму стало підвищення юридичної грамотності  керівників навчальних закладів в галузях кримінального, цивільного, сімейного, трудовго права в напрямку забезпечення безпечних умов для життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, забезпечення правового захисту учня, вчителя, керівника.

Олійник Г.С., перший заступник начальника управління освіти міської ради, розпочав роботу семінару аналізом діяльності  управління освіти та навчальних закладів у напрямку забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання учасників навчально-виховного процесу, зосередив увагу на  координації спільних зусиль органів місцевого самоврядування, прокуратури, правоохоронних органів,  служб, навчальних закладів в даному напрямку.

Під час проведення  практикуму   керівники навчальних закладів мали змогу навчитися  діяти згідно чинного законодавства в ситуаціях, коли виникає загроза життю і здоров’ю учасникам навчально-виховного процесу та отримати фаховий коментар від запрошених гостей.

Перед присутніми виступили:

Бреславська Н.В., старший помічник прокурора Чернівецької області з питань захисту прав і свобод дітей,  старший радник юстиції із довповіддю: «Прокурорський нагляд за діяльністю загальноосвітнього навчального закладу. Захист прав неповнолітніх»;

Гайсенюк В.Я., начальник служби у справах дітей Чернівецької міської ради окреслив основні принципи щодо координації зусиль  служби у справах дітей, закладів освіти у вирішенні питань  соціального  захисту  дітей  та організації роботи із запобігання дитячій  бездоглядності  та безпритульності;

Руснак О.М., завідувач шкільним віділенням Чернівецької міської дитячої поліклініки висвітлила шляхи співпраці управлінь освіти, охорони здоров’я , навчальних закладів щодо забезпечення  права на охорону здоров'я, кваліфіковану медичну допомогу,  сприяння  створенню  безпечних  умов для навчання  і здорового розвитку дитини; 

Олійник Г.С., перший заступник начальника управління освіти міської ради  підвів підсумки семінару та зосередив увагу присутніх на необхідності забезпечення правового захисту  учня, вчителя, керівника під час навчально-виховного процесу, тісній співпраці  кожного навчального закладу з органами місцевого самоврядування, прокуратурою, правоохоронними органами, службами в напрямку дотримання  прав на безпечні умови для життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу.


e-max.it: your social media marketing partner