Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

21 вересня 2011року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28  Чернівецької міської ради відбулося відкриття шкільного дендропарку. В святковій події взяли участь Аносова Олена Іванівна –заслужений  працівник освіти України, Застанкевич Ірина Леонідівна- головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради, Задобрівська Людмила Олександрівна – зав.відділом екологічного виховання обласного центру еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді, Лазарєва Світлана Василівна – методист Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, депутат Першотравнової районної у місті Чернівці ради Кокош Філіп Ілліч.

До цієї події учнівський та педагогічний колектив закладу йшов протягом 20 років. Сьогодні на території парку зростає більше ста видів рослин. Буяють фарбами осінні квіти. Чорніють спілі грона черемхи. Ягодами цього корисного дерева із задоволенням ласують місцеві дітлахи. Яскраво-гарячі кущі обліпихи вбирають в себе останні промінці сонця. Шумлять кронами розлогі верби. Їх у парку п’ять сортів. клубу

Спільними зусиллями створили шкільний дендропарк  педагогічний колектив школи та учні. Очолює його вчитель біології Жарикова Серафима Георгіївна.  Створюючи шкільний дендропарк педагогічний колектив школи виходив з того, що: глобальні екологічні кризи, що потрясли людство з початку його виникнення, та й сучасна антропогенна криза забруднення – ще один доказ: людині вкрай необхідно гармонізувати  свої стосунки з природою.
•    в основі екологічного мислення лежить усвідомлення співпричетності людини і природи, розуміння того, що природа – це «живий організм», який складає для людини велику життєву цінність.
•    визначаючи освітні тенденції у галузі збереження довкілля, ЮНЕСКО аргументовано вважає екологічну освіту передусім процесом усвідомлення цінності (1977, Тбілісі). Цінності стають виховним чинником завдяки тому, що перетворюються на внутрішні спонуки (мотиви) поведінки особистості. Учнівський проект «Шкільне подвір’ячко» переріс в шкільний дендропарк.
•    якщо раніше культурною спадщиною вважалася сукупність матеріальних і духовних цінностей, то тепер найважливішим показником культурного рівня суспільства є стан навколишнього середовища.
       Необхідною умовою виховання ціннісного ставлення до природи в учнів є взаємодія школи і громадської екологічної організації «Екологічна варта». З 2000 року у школі діє «Екологічний патруль», члени якого обстежують і картографують річкову систему Прута, виявляють джерела її забруднення, роблять аналізи якості води у річковій системі і колодязях, ведуть роз’яснювальну роботу з населенням прибережної зони, проводять цікаві тренінги, ділові ігри тощо. Також створено загін «Екологічна варта», агітбригада «ЕКВА». Традиційними стали акції «Джерело», «Первоцвіт», «Посади дерево», «Скривджена земля», «Допомога птахам» тощо.
Гості свята, керівник дендропарку, вчитель біології, Жарікова Серафима Георгіївна, адміністрація школи звернулися до учнів з побажаннями:
•    берегти і примножувати надбання дендропарку;
•    розвивати творчу активність щодо охорони природи;
•    формувати почуття відповідальності за навколишнє середовище.
Екскурсійна група (учні 8-А класу) провели екскурсію «Екологічною стежиною». Дендропарк школи став окрасою мікрорайону .Спільними зусиллями створили шкільний дендропарк  педагогічний колектив школи та учні. Очолює його вчитель біології Жарикова Серафима Георгіївна.  Створюючи шкільний дендропарк педагогічний колектив школи виходив з того, що: глобальні екологічні кризи, що потрясли людство з початку його виникнення, та й сучасна антропогенна криза забруднення – ще один доказ: людині вкрай необхідно гармонізувати  свої стосунки з природою.

·        в основі екологічного мислення лежить усвідомлення співпричетності людини і природи, розуміння того, що природа – це «живий організм», який складає для людини велику життєву цінність.

·        визначаючи освітні тенденції у галузі збереження довкілля, ЮНЕСКО аргументовано вважає екологічну освіту передусім процесом усвідомлення цінності (1977, Тбілісі). Цінності стають виховним чинником завдяки тому, що перетворюються на внутрішні спонуки (мотиви) поведінки особистості. Учнівський проект «Шкільне подвір’ячко» переріс в шкільний дендропарк.

·        якщо раніше культурною спадщиною вважалася сукупність матеріальних і духовних цінностей, то тепер найважливішим показником культурного рівня суспільства є стан навколишнього середовища.

       Необхідною умовою виховання ціннісного ставлення до природи в учнів є взаємодія школи і громадської екологічної організації «Екологічна варта». З 2000 року у школі діє «Екологічний патруль», члени якого обстежують і картографують річкову систему Прута, виявляють джерела її забруднення, роблять аналізи якості води у річковій системі і колодязях, ведуть роз’яснювальну роботу з населенням прибережної зони, проводять цікаві тренінги, ділові ігри тощо. Також створено загін «Екологічна варта», агітбригада «ЕКВА». Традиційними стали акції «Джерело», «Первоцвіт», «Посади дерево», «Скривджена земля», «Допомога птахам» тощо.

Гості свята, керівник дендропарку, вчитель біології, Жарікова Серафима Георгіївна, адміністрація школи звернулися до учнів з побажаннями:

·        берегти і примножувати надбання дендропарку;

·        розвивати творчу активність щодо охорони природи;

·        формувати почуття відповідальності за навколишнє середовище.

Екскурсійна група (учні 8-А класу) провели екскурсію «Екологічною стежиною». Дендропарк школи став окрасою мікрорайону .-->
e-max.it: your social media marketing partner