Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Серпнева конференція педагогічних працівників м.Чернівців була проведена у формі шкільного уроку 30 серпня 2011 року. У роботі конференції взяли участь Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць, секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області, полковник міліції Микола Харабара, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Микола Басараба, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Ганна Поштар, голова Шевченківської районної ради Михайло Пазюк, голова Садгірської райради Юрій Бурега, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради Наталя Коцур, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Буковинського Державного Медичного Університету, доцент Ніна Зорій,

головний лікар міської дитячої поліклініки Іван Хорошенюк, головний лікар міської СЕС Сергій Торський, голова комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Ярослав Антонюк та інші.

З художньо-поетичним вітальним словом звернулися до присутніх вихованці фольклорної студії «Гердан».

Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Василина Малишевська привітала учасників конференції, її гостей та запрошених з 20-ю річницею державної незалежності України та початком нового 2011/2012 навчального року. В доповіді «Про підсумки розвитку освіти м.Чернівці в 2010/2011 навчальному році та завдання на 2011/2012 навчальний рік» Василина Семенівна назвала здобутки, вказала на проблеми минулого навчального року та окреслила завдання нового навчального року. Керманич міського управління освіти акцентувала увагу на питаннях дошкільної та початкової якісної освіти, наголосила на виконанні державної програми «Сто відсотків», на проекті Програми розвитку освіти м.Чернівців на 2012-2016 рр.

Георгій Галиць підкреслив, що освітяни Чернівців «беруть не кількістю, а якістю»…, підтвердженням цього є переможці конкурсу «Учитель року-2011». Він наголосив: «Інвестиції в освіту – найефективніші, бо це капіталовкладення у наше майбутнє…». Георгій Костянтинович ще раз вказав на основні завдання освіти області й міста, зокрема: підвищення соціального статусу вчителя та призначення соціальних педагогів у кожному навчальному закладі.

Микола Харабара побажав успішного навчального року та нагородив представників міської освітньої еліти цінними подарунками.

Віталій Михайлішин звернувся до освітян зі словами вітань з нагоди 20-ї річниці Незалежності України та побажаннями успіху й творчої праці в новому навчальному році. Також секретар міської ради нагородив педагогів муніципальними стипендіями.

Ганна Поштар зазначила: «Дорогі освітяни, всі ми працюємо заради однієї особистості, ім’я якій – дитина. Тому кожен повинен віддаватися своїй праці незалежно від обставин…». Ганна Миколаївна  розповіла про 6-ти разове підвищення заробітної плати педагогам, оздоровлення дітей освітян міста, а також сказала: «Ми хочемо і вимагаємо, аби всі, хто причетний до школи, поважали вчителя, керівника навчального закладу й коректно ставились до них…». Профспілки спільно з управлінням освіти нагородили грамотами та грошовими винагородами кращих педагогів.

Підсумком уроку  стали рекомендації серпневої конференції педагогічних працівників м.Чернівців та привітання наймолодших вихованців.

e-max.it: your social media marketing partner