Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Британської Радою оголошують конкурс серед загальноосвітніх навчальних закладів всіх типів на участь у міжнародному он-лайн проекті «Talking cultures».

«Talking Cultures» сприяє діалогу між культурами різних країн та удосконалює комунікативні уміння учнів шляхом виконання міні проектів з використанням інтернет ресурсів, застосовуючи Wikispaces як інструмент співпраці

  Структура та процеси

«Talking cultures» — це серія міні-проектів, кожен з яких охоплює окрему сферу культури і включає в себе виконання ряду завдань.


Учні різних країн матимуть можливість обмінюватись отриманими результатами, розміщуючи їх на вікі-сайті, відкриваючи таким чином нову культуру. Вчителям буде надано весь необхідний методичний супровід по кожному модулю з розробленими завданнями.

Теми міні-проектів підбирались з урахуванням інтересів підлітків та зорієнтовані на вдосконалення їхніх мовленнєвих умінь. Кожна з них передбачає 4 основні стадії опрацювання:

alt Підготовка
Завдання з аудіювання, говоріння, читання та письма допомагають учням підготуватись до міні-проекту.
alt Міні-проект
Учні готують кілька проектів матеріалів для завантаження на wiki. Найкраще виконувати міні-проекти в парах або невеликих групах.
alt Завантаження
Учні завантажують та редагують підготовлені матеріали на wiki.
alt Обмін
Учні вивчають зміст wiki інших країн та виконують низку завдань, наприклад: ознайомитись з двома проектами та виділити цікаві факти, схожість та відмінності між країнами. Користуючись розділом «Дискусії», учні можуть розміщувати свої коментарі та роздуми.

Країни-учасниці: Азербайджан, Вірменія, Ізраїль, Казахстан, Македонія, Росія, Туреччина, Україна, Хорватія.

  Учасники проекту

У проекті братимуть участь вчителі англійської мови та
учні 13–16 років.

 

Вимоги до учасників

Учасники (вчителі та учні) повинні:

alt мати надійний інтернет зв’язок
alt мати особисту адресу електронної пошти
alt бути впевненими користувачами додатків MS Office та інтернету
alt мати можливість регулярно відвідувати вебсайт проекту
alt бути готовими до співпраці
alt бути добре організованими для дотримання графіку проекту.

 

e-max.it: your social media marketing partner