ПІБ група дата та час реестрації в БД Підтверджено Пільги № в черзі
Іващук Радислав Радиславович група раннього віку 05.03.2014 0 пільги 1
Гром Анна Юріївна група раннього віку 06.03.2014 0 пільги 2
Житар Вероніка Олександрівна група раннього віку 31.03.2014 16:36:15 0 пільги 3
Лобзун Ігор Андрійович група раннього віку 05.08.2014 0 пільги 4
Олексюк Влас Юрійович група раннього віку 21.08.2014 0 пільги 5
Амарій Микита Русланович група раннього віку 17.09.2014 17:43:12 0 пільги 6
Продан Олександр Сергійович група раннього віку 29.10.2014 16:01:58 0 пільги 7
Корнеско Анастасія Олегівна група раннього віку 17.11.2014 0 пільги 8
Єрмійчук Єва Євгеніївна група раннього віку 16.11.2013 0 пільг немає 9
Гандабура Дмитро Іванович група раннього віку 21.01.2014 0 пільг немає 10
Касапчук Яромир Пилипович група раннього віку 06.03.2014 17:28:11 0 пільг немає 11
Крупко Володимир Михайлович група раннього віку 07.03.2014 0 пільг немає 12
Чунтонова Вероніка Артемівна група раннього віку 23.03.2014 0 пільг немає 13
Тільняк Тетяна Іванівна група раннього віку 31.03.2014 17:37:22 0 пільг немає 14
Попова Анна Василівна група раннього віку 07.04.2014 14:19:58 0 пільг немає 15
Цисар Артем Ігорович група раннього віку 29.04.2014 16:11:19 0 пільг немає 16
Затокова Ірина В"ячеславівна група раннього віку 20.05.2014 17:07:14 0 пільг немає 17
Павлюк Надія Дмитрівна група раннього віку 01.06.2014 0 пільг немає 18
Вамуш Михайло Леонідович група раннього віку 18.06.2014 17:19:54 0 пільг немає 19
Гушевата Катерина Євгенівна група раннього віку 26.06.2014 0 пільг немає 20
Бульбук Вікторія Русланівна група раннього віку 24.07.2014 13:01:00 0 пільг немає 21
Ткач Нікіта Русланович група раннього віку 29.07.2014 15:37:14 0 пільг немає 22
Бамбуляк Андрій Михайлович група раннього віку 12.08.2014 0 пільг немає 23
Солкан Михайло Ярославович група раннього віку 22.08.2014 0 пільг немає 24
Задорожняк Ольга Миколаївна група раннього віку 23.08.2014 0 пільг немає 25
Допіряк Матвій Максимович група раннього віку 24.08.2014 0 пільг немає 26
Храб Савва Дмитрович група раннього віку 27.08.2014 0 пільг немає 27
Шановський Максим Олександрович група раннього віку 30.08.2014 0 пільг немає 28
Руснак Анастасія Віталіївна група раннього віку 17.09.2014 0 пільг немає 29
Великголова Давид Богданович група раннього віку 18.09.2014 0 пільг немає 30
Зарьков Всеволод група раннього віку 18.09.2014 0 пільг немає 31
Бейчук Тіма Валентинович група раннього віку 20.09.2014 0 пільг немає 32
Сєда Вероніка Олександрівна група раннього віку 29.09.2014 0 пільг немає 33
Нагірняк Євгеній Михайлович група раннього віку 17.10.2014 0 пільг немає 34
Крамар Крістіна Богданівна група раннього віку 20.10.2014 0 пільг немає 35
Кравець Ігор Олексійович група раннього віку 27.10.2014 16:31:10 0 пільг немає 36
Чорней Олександра Дмитрівна група раннього віку 29.10.2014 15:42:49 0 пільг немає 37
Окай Керім Султанович група раннього віку 03.11.2014 16:43:53 0 пільг немає 38
Гуйванюк Владислав Іванович група раннього віку 04.11.2014 0 пільг немає 39
Соколик Данило Ярославович група раннього віку 06.11.2014 15:21:56 0 пільг немає 40
Ган Нікіта Русланович група раннього віку 10.11.2014 15:41:14 0 пільг немає 41
Макеєва Аніта Ігорівна група раннього віку 20.11.2014 0 пільг немає 42
Войтович Денис Іванович група раннього віку 21.11.2014 11:00:32 0 пільг немає 43
Голубєва Поліна Артемівна Молодша група 12.06.2013 14:56:31 0 пільги 1
Стефанесій Макарій Георгіосович Молодша група 02.08.2013 0 пільги 2
Добров Володимир Юрійович Молодша група 16.05.2012 16:04:31 0 пільг немає 3
Олеовська Валерія Андріївна Молодша група 21.06.2012 9:29:49 0 пільг немає 4
Моток Арсеній Олександрович Молодша група 23.07.2012 14:21:32 0 пільг немає 5
Моток Евеліна Олександрівна Молодша група 23.07.2012 14:22:41 0 пільг немає 6
Дрожжа Ніколь Миколаївна Молодша група 07.08.2012 17:39:09 0 пільг немає 7
Темчук Данило Вадимович Молодша група 03.09.2012 0 пільг немає 8
Палівода Ерік Олександрович Молодша група 04.09.2012 11:32:46 0 пільг немає 9
Стринадко Демір Ендерович Молодша група 24.09.2012 10:09:19 0 пільг немає 10
Штефанюк Артем Олександрович Молодша група 12.11.2012 12:21:14 0 пільг немає 11
Максимчук Степан Русланович Молодша група 14.11.2012 14:09:54 0 пільг немає 12
Дяченко Євгенія В"ячеславівна Молодша група 03.01.2013 0 пільг немає 13
Гуцуляк Мілана Мирославівна Молодша група 07.02.2013 14:33:47 0 пільг немає 14
Іглінський Кіріл Вікторович Молодша група 18.03.2013 17:11:34 0 пільг немає 15
Абрамова Маргарита Валентиновна Молодша група 25.03.2013 14:12:33 0 пільг немає 16
Хіль Арсен Романович Молодша група 13.04.2013 0 пільг немає 17
Бальон Софія Андріївна Молодша група 23.04.2013 0 пільг немає 18
Ротар Анастасія Олександрівна Молодша група 18.05.2013 0 пільг немає 19
Карнаух Дмитро Володимирович Молодша група 30.05.2013 14:18:14 0 пільг немає 20
Савчук Максим Сергеевич Молодша група 07.07.2013 14:46:22 0 пільг немає 21
Сванідзе Софіко Лашівна Молодша група 08.07.2013 16:41:29 0 пільг немає 22
Андрієш Тетяна Дмитрівна Молодша група 22.07.2013 12:38:39 0 пільг немає 23
Ісапенко Олександра Сергіївна Молодша група 18.08.2013 0 пільг немає 24
Пазюк Єлісей Ярославович Молодша група 02.09.2013 0 пільг немає 25
Еремий Николай Романович Молодша група 03.09.2013 0 пільг немає 26
Жаркова Рената Євгенівна Молодша група 23.10.2013 0 пільг немає 27
Іліщук Софія Віталіївна Молодша група 25.10.2013 0 пільг немає 28
Тодеришена Емілія Едгарівна Молодша група 10.11.2013 0 пільг немає 29
Ходан Анастасія Юріївна Молодша група 11.03.2014 12:27:04 0 пільг немає 30
Храб Емілія Дмитрівна Молодша група 31.03.2014 16:34:16 0 пільг немає 31
Багрин Максим Яролавович Молодша група 20.05.2014 17:08:39 0 пільг немає 32
Барбакар Анна Молодша група 11.07.2014 10:51:41 0 пільг немає 33
Глібка Єва Олегівна Молодша група 14.07.2014 15:40:20 0 пільг немає 34
Гоголь Єлизавета Ярославівна Молодша група 21.07.2014 14:37:25 0 пільг немає 35
Зварич Йосип Іванович Молодша група 13.08.2014 0 пільг немає 36
Задорожняк Анна Миколаївна Молодша група 23.08.2014 0 пільг немає 37
Онуфрійчук Олександр Олександрович переддошкільна група 21.03.2013 0 пільги 1
Кіріяк Ангеліна Миколаївна переддошкільна група 13.08.2013 0 пільги 2
Фрімет Владислав Андрійович переддошкільна група 21.08.2013 0 пільги 3
Котик Анна Віталіївна переддошкільна група 03.09.2013 0 пільги 4
Кірічук Тетяна Іллівна переддошкільна група 12.09.2013 0 пільги 5
Ігнатьєв Вадим Олексійович переддошкільна група 17.12.2013 10:43:01 0 пільги 6
Бабина Світлана Ілівна переддошкільна група 31.01.2014 14:08:43 0 пільги 7
Баландюк Тарія Іванівна переддошкільна група 04.03.2014 0 пільги 8
Лучик переддошкільна група 12.03.2014 0 пільги 9
Кавуля Володимир Едуардович переддошкільна група 13.03.2014 16:48:35 0 пільги 10
Герегова Дарія Володимирівна переддошкільна група 26.03.2014 11:35:19 0 пільги 11
Скигар Олександр Романович переддошкільна група 04.05.2014 0 пільги 12
Кропельницька Вікторія Євгенівна переддошкільна група 20.10.2014 0 пільги 13
Горобієвський Тимофій Сергійович переддошкільна група 28.10.2014 15:30:26 0 пільги 14
Довганюк Костянтин Володимирович переддошкільна група 13.11.2012 13:38:49 0 пільг немає 15
Хитик Назарій Романович переддошкільна група 21.02.2013 0 пільг немає 16
Чебан Михайло Сергійович переддошкільна група 25.02.2013 15:47:02 0 пільг немає 17
Кайряк Ксенія Олексіївна переддошкільна група 17.04.2013 11:49:49 0 пільг немає 18
Факас Єлизавета Євгенівна переддошкільна група 12.05.2013 0 пільг немає 19
Мищишин Мартін Артурович переддошкільна група 22.05.2013 14:11:41 0 пільг немає 20
Лаврентович Марк Андрійович переддошкільна група 06.06.2013 0 пільг немає 21
Дідек Артем Петрович переддошкільна група 11.06.2013 17:28:06 0 пільг немає 22
Гайдамащук Антоніна Максимівна переддошкільна група 12.06.2013 16:21:37 0 пільг немає 23
Микитюк Поліна Сергіївна переддошкільна група 17.06.2013 14:05:23 0 пільг немає 24
Казіміровіч Аріна Ігорівна переддошкільна група 17.06.2013 16:19:58 0 пільг немає 25
Матушевська Софія Іванівна переддошкільна група 20.06.2013 16:59:02 0 пільг немає 26
Понюк Олег Ярославович переддошкільна група 02.07.2013 14:12:19 0 пільг немає 27
Березовська Анастасія Михайлівна переддошкільна група 04.07.2013 0 пільг немає 28
Громик Владислав Олександрович переддошкільна група 04.07.2013 0 пільг немає 29
Куделевич Денис Денисович переддошкільна група 25.07.2013 0 пільг немає 30
Шаргу Володимир переддошкільна група 20.08.2013 0 пільг немає 31
Марушин Максим Денисович переддошкільна група 26.08.2013 0 пільг немає 32
Чебан Максим Русланович переддошкільна група 26.08.2013 0 пільг немає 33
Салваноглу Мєлєк-Анастасія переддошкільна група 28.08.2013 0 пільг немає 34
Кудрицький Данило Олександрович переддошкільна група 07.09.2013 0 пільг немає 35
Вільчак Олександр Сергійович переддошкільна група 02.10.2013 0 пільг немає 36
Гаврилюк Анна Ярославівна переддошкільна група 24.10.2013 0 пільг немає 37
Тирновський Назар Васильович переддошкільна група 05.11.2013 12:03:57 0 пільг немає 38
Бордіянчук Олександр Ігорович переддошкільна група 03.12.2013 12:46:28 0 пільг немає 39
Холівчук Аріна Віталіївна переддошкільна група 25.12.2013 15:36:54 0 пільг немає 40
Мар"ян Поліна Романівна переддошкільна група 05.02.2014 17:20:52 0 пільг немає 41
Сидоряк Тарас Юрійович переддошкільна група 08.02.2014 0 пільг немає 42
Ротар Андрій Іванович переддошкільна група 25.02.2014 0 пільг немає 43
Федосов Даниїл Юрієвич переддошкільна група 07.03.2014 14:27:04 0 пільг немає 44
Скутар Борис Васильович переддошкільна група 20.03.2014 17:50:02 0 пільг немає 45
Бурдужан Діонісій Богданович переддошкільна група 21.03.2014 12:18:21 0 пільг немає 46
Лазарук Назар Олександрович переддошкільна група 06.04.2014 0 пільг немає 47
Попов Тимофій Васильович переддошкільна група 07.04.2014 14:18:15 0 пільг немає 48
Шмигун Катерина Максимівна переддошкільна група 29.04.2014 17:14:10 0 пільг немає 49
Шмигун Анна Максимівна переддошкільна група 29.04.2014 17:15:15 0 пільг немає 50
Микитюк Давид Васильович переддошкільна група 15.05.2014 16:45:45 0 пільг немає 51
Лакодей Олесій Олександрович переддошкільна група 30.05.2014 0 пільг немає 52
Герман Емілія Василівна переддошкільна група 10.06.2014 0 пільг немає 53
Прокопова Ніколь переддошкільна група 02.07.2014 12:45:10 0 пільг немає 54
Монзелевський Олександр Володимирович переддошкільна група 02.07.2014 17:25:53 0 пільг немає 55
Воєвідко Олена Віталіївна переддошкільна група 11.07.2014 14:31:38 0 пільг немає 56
Салч Нікіта Максимович переддошкільна група 15.07.2014 14:55:29 0 пільг немає 57
Матейчук Валентин ЯРОСЛАВИЧ переддошкільна група 23.07.2014 0 пільг немає 58
Бєлецька Катерина Дмитріївна переддошкільна група 06.09.2014 0 пільг немає 59
Гараздюк Андрій Олександрович переддошкільна група 10.09.2014 0 пільг немає 60
Кушерський Андрій Мирославович переддошкільна група 05.10.2014 0 пільг немає 61
Стефанесій Маргаріта Георгіосівна Середня 02.08.2013 16:43:44 0 пільги 1
Селодюк Артем Середня 06.04.2011 0 пільг немає 2
Вариков Олексій Середня 15.06.2011 0 пільг немає 3
Вигнан Каміла Олександрівна Середня 20.03.2012 0 пільг немає 4
Суружіу Соломія Максимівна Середня 12.06.2012 15:56:11 0 пільг немає 5
Думітрович Артем Владиславович Середня 23.08.2012 10:00:34 0 пільг немає 6
Соколов Матвій Віталійович Середня 01.09.2012 9:47:01 0 пільг немає 7
Кравченко Соломія Тарасівна Середня 15.11.2012 16:50:29 0 пільг немає 8
Ротар Олег Олександрович Середня 18.05.2013 0 пільг немає 9
Бус Нікіта Сергійович Середня 07.09.2013 0 пільг немає 10
Цибуляк Серафим Ігорович Середня 11.12.2013 14:13:18 0 пільг немає 11
Гилюк Олег Старша група 23.11.2009 0 пільг немає 1
Деревялова Кіра Старша група 04.08.2010 0 пільг немає 2
Двяков Дмитро Старша група 16.11.2010 0 пільг немає 3
Двяков Юрій Старша група 16.11.2010 0 пільг немає 4
Шевцов Корней Старша група 20.04.2011 0 пільг немає 5
Дудуц Віталій Вікторович Старша група 21.03.2012 0 пільг немає 6
Роман Арсеній Геннадійович Старша група 27.08.2014 0 пільг немає 7
всього заяв 159